Guardavalle Marina - Kalábrie

napiste 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
  • Vyhledat dovolenou
  • First minute
  • Tipy
  •  
Kalábrie:Guardavalle Marina
Termín: 25.05.2018 - 06.07.2018
Cestující:4
zájezdů
 

Guardavalle Marinacelý popis

Hodnocení7001008 %
Klienti CK LudorGuardavalle Marina
Ověřeno: Klienti CK Ludor
Ověřeno a hodnoceno klienty, kteří byli v daném letovisku: 8
Celkový počet hodnocených ubytovacích zařízení: 1
Počasí

Přímořské letovisko vyrostlo při pobřeží Jónského moře v posledních letech. Původní městečko Guardavalle (10 km) si do dnešní doby zachovalo historické centrum s množstvím zajímavých památek a historických budov.

Tipy na výlet

CATANZARO (Hlavní město provincie a regionu leží na náhorní plošině, která se svažuje k jihu, východu i západu. Známé průmyslové centrum a sídlo arcibiskupa. Uprostřed stojí katedrála a kostel San Domenico (nebo Chiesa del Rosario), který je vyzdoben vzácnými obrazy a sochami. Krásný rozhled je z Via Bellavista na jižní straně města a z městské zahrady na východě.)
STILO (Zemětřesením poškozené městečko, ležící na úpatí hory Monte Consolino, je městem filozofa Tommase Campanelly. Historicky a kulturně cennou památkou je známá cihlová bazilika Cattolica z 10. století.)
GERACE Dnes národní památka a romantické městečko s charakteristickými uličkami, paláci a obchůdky se řemeslnou výrobou v historickém centru, slavné díky své velkolepé katedrále, největší církevní stavbě v Kalábrii. Na nejvyšším místě městečka se na skále tyčí ruiny normanskému hradu. Za návštěvu stojí také kostel sv. Františka (Chiesa San Francesco) a kostel San Giovannello.

Zábava

obchody, restaurace, bary, trhy.

Doporučené ubytování v letovisku Guardavalle Marina

Villaggio
FARO PUNTA STILO

Guardavalle Marina

Charakteristika: velmi oblíbený komplex s bohatým sportovním vyžitím se skládá z hotelové a apartmánové části. Je umístěn v těsné blízkosti pláže a ...

CK Ludor - Villaggio FARO PUNTA STILO