Nechejte hledání na nás Oblíbená ubytování Historie hledání Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Lyžování v Itálii Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru

Guardavalle Marina - Kalábrie

mapa napiste 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
Kalábrie:Guardavalle Marina
Termín: 25.05.2019  -  06.07.2019
Cestující:4
zájezdů
 
Kalábrie

Guardavalle Marina

Hodnocení70 %01008
++++ ++++ ++++ ++-- ----
Klienti CK LudorGuardavalle Marina
Ověřeno: Klienti CK Ludor
Ověřeno a hodnoceno klienty, kteří byli v daném letovisku: 8
Celkový počet hodnocených ubytovacích zařízení: 1
Počasí
Doporučené ubytování v letovisku Guardavalle Marina
Guardavalle Marina - Villaggio FARO PUNTA STILO

Villaggio FARO PUNTA STILO

KalábrieGuardavalle Marina
Hodnocení:  70 % ++++ ++++ ++++ ++-- ----
    
 

Přímořské letovisko vyrostlo při pobřeží Jónského moře v posledních letech. Původní městečko Guardavalle (10 km) si do dnešní doby zachovalo historické centrum s množstvím zajímavých památek a historických budov.

Tipy na výlet

CATANZARO (Hlavní město provincie a regionu leží na náhorní plošině, která se svažuje k jihu, východu i západu. Známé průmyslové centrum a sídlo arcibiskupa. Uprostřed stojí katedrála a kostel San Domenico (nebo Chiesa del Rosario), který je vyzdoben vzácnými obrazy a sochami. Krásný rozhled je z Via Bellavista na jižní straně města a z městské zahrady na východě.)
STILO (Zemětřesením poškozené městečko, ležící na úpatí hory Monte Consolino, je městem filozofa Tommase Campanelly. Historicky a kulturně cennou památkou je známá cihlová bazilika Cattolica z 10. století.)
GERACE Dnes národní památka a romantické městečko s charakteristickými uličkami, paláci a obchůdky se řemeslnou výrobou v historickém centru, slavné díky své velkolepé katedrále, největší církevní stavbě v Kalábrii. Na nejvyšším místě městečka se na skále tyčí ruiny normanskému hradu. Za návštěvu stojí také kostel sv. Františka (Chiesa San Francesco) a kostel San Giovannello.

Zábava

obchody, restaurace, bary, trhy.

 

Hotely a apartmány v Guardavalle Marina

Celková cena
Vzdálenost od pláže
Stravování
Děti zdarma
Kategorie hotelu
Vybavení
Služby
 
 
ubytovani