Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Lyžování v Itálii, které si zamilujete Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru


DOLOMITY - ideální rodinná dovolená

oblibene historie mapa napiste
telefon 518 334 983
Po - Pá: 9.00 - 16.00
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho? 27.04. - 13.07.2024 / 1 týden
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 

DOLOMITY - ideální rodinná dovolená

Dolomity jsou hotovým rájem pro aktivní rodiny s dětmi.

Najdete zde mnoho krásných tras pro pěší turistiku, cyklostezky, lanová centra, různá lesní dětská hřiště, nebo také pěkná raftová centra, které se specializují na rodiny s dětmi. Navíc můžete využít nabídky některého z hotelů s ubytováním pro děti až do 8 let zdarma.

Val di Fiemme je krásné údolí, které stojí za návštěvu v zimě i v létě.

V celém údolí na vás čekají zážitky na každém kroku. Probíhají zde různé animační programy zaměřené na rodiny s dětmi. Například I giochi di una volta (Hry z minulosti), aneb vyzkoušejte si, jak si hráli naši prarodiče. Ubytování pro vás máme téměř po celém Val di Fiemme – Bellamonte, Castello di Fiemme, Cavalese, Predazzo, Tesero – Stava.

Molveno se nachází na břehu krásného jezera Lago di Molveno, v samém srdci Dolomity Brenta.

Jezero Molveno je se svou křišťálově čistou a teplou vodou jedním z nejvyhledávanějších míst k letní dovolené v Dolomitech. Není divu, že bylo již několikrát zvoleno v soutěži „oranžová vlajka“ nejlepším jezerem v Itálii. Městečko je ideální pro aktivní dovolenou. Najdete zde širokou nabídku zábavy pro všechny věkové kategorie. Vyřádit se můžete na břehu jezera v mini parku nebo můžete vyrazit na túru za svišti, můžete si vyzkoušet jaké to je starat se o zvířata na místní farmě a nebo můžete vyrazit do Forest Park, kde na vás čeká lanové centrum pro všechny věkové kategorie.

Kouzelné horské jezero Misurina, v němž se zrcadlí bělostné štíty okolních hor, doslova vybízí k osvěžující koupeli.

Cyklisté i pěší ocení rozsáhlou síť vysokohorských cest zbudovaných za 1. světové války, včetně několika pozoruhodných pevností. Aktivnější rodiny se určitě v okolí jezera Misurina nechají zlákat ke zdolání známých vrcholků Tre Cime di Lavaredo.

Livigno patří mezi nejvyhledávanější místo v lyžařské sezóně a jeho obliba poslední dobou stoupá i v letních měsících.

Najdete zde řadu cyklotras a parků pro jízdu na horském kole, které jsou přizpůsobeny všem věkovým kategoriím. Pro rodiny s dětmi je připravena dětská zóna Kinder club Lupigno, kde je pro děti připraven pestrý program. Při nepřízni počasí se děti zabaví v krásném vodním parku Aqua Granda. V oblasti Livigno se bude i rodičům, kteří si ve chvíli volna mohou vyrazit na nákupy. Díky bezcelní zóně jsou v Livignu ceny velice příznivé.


 
 
 
ubytovani