Nechejte hledání na nás Oblíbená ubytování Historie hledání Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Lyžování v Itálii Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru

DOLOMITY - ideální rodinná dovolená

mapa napiste 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
  • letní zájezdy
  • First minute
  • Tipy
  •  
Zadejte oblast ...
Termín: 03.05.2019  -  14.06.2019
Cestující:4
zájezdů
 

DOLOMITY - ideální rodinná dovolená

Dolomity jsou hotovým rájem pro aktivní rodiny s dětmi.

Najdete zde mnoho krásných tras pro pěší turistiku, cyklostezky, lanová centra, různá lesní dětská hřiště, nebo také pěkná raftová centra, které se specializují na rodiny s dětmi. Navíc můžete využít nabídky některého z hotelů s ubytováním pro děti až do 8 let zdarma.

Val di Fiemme je krásné údolí, které stojí za návštěvu v zimě i v létě.

V celém údolí na vás čekají zážitky na každém kroku. Probíhají zde různé animační programy zaměřené na rodiny s dětmi. Například I giochi di una volta (Hry z minulosti), aneb vyzkoušejte si, jak si hráli naši prarodiče. Ubytování pro vás máme téměř po celém Val di Fiemme – Bellamonte, Castello di Fiemme, Cavalese, Predazzo, Tesero – Stava.

Molveno se nachází na břehu krásného jezera Lago di Molveno, v samém srdci Dolomity Brenta.

Jezero Molveno je se svou křišťálově čistou a teplou vodou jedním z nejvyhledávanějších míst k letní dovolené v Dolomitech. Není divu, že bylo již několikrát zvoleno v soutěži „oranžová vlajka“ nejlepším jezerem v Itálii. Městečko je ideální pro aktivní dovolenou. Najdete zde širokou nabídku zábavy pro všechny věkové kategorie. Vyřádit se můžete na břehu jezera v mini parku nebo můžete vyrazit na túru za svišti, můžete si vyzkoušet jaké to je starat se o zvířata na místní farmě a nebo můžete vyrazit do Forest Park, kde na vás čeká lanové centrum pro všechny věkové kategorie.

Kouzelné horské jezero Misurina, v němž se zrcadlí bělostné štíty okolních hor, doslova vybízí k osvěžující koupeli.

Cyklisté i pěší ocení rozsáhlou síť vysokohorských cest zbudovaných za 1. světové války, včetně několika pozoruhodných pevností. Aktivnější rodiny se určitě nechají zlákat ke zdolání známých vrcholků Tre Cime di Lavaredo.

Livigno patří mezi nejvyhledávanější místo v lyžařské sezóně a jeho obliba poslední dobou stoupá i v letních měsících.

Najdete zde řadu cyklotras a parků pro jízdu na horském kole, které jsou přizpůsobeny všem věkovým kategoriím. Pro rodiny s dětmi je připravena dětská zóna Kinder club Lupigno, kde je pro děti připraven pestrý program. Při nepřízni počasí se děti zabaví v krásném vodním parku Aqua Granda. Líbit se zde bude i rodičům, kteří si ve chvíli volna mohou vyrazit na nákupy. Díky bezcelní zóně jsou v Livignu ceny velice příznivé.


 
 
15Bellamonte - Hotel BELLAMONTE ****

Hotel BELLAMONTE ****

DolomityBellamonte
Hodnocení:  100 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++++
   
10Misurina - Hotel GRAND HOTEL MISURINA ****
Hodnocení:  100 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++++
    
 
ubytovani