Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Lyžování v Itálii, které si zamilujete Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru


Severní Jadran

oblibene historie mapa napiste
telefon 518 334 983
Po - Pá: 9.00 - 16.00
Kam chcete jet?
Severní Jadran
Kdy a na jak dlouho? 29.06. - 14.09.2024 / 1 týden
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 
 

Severní Jadran

Počasí loni:V.VI.VII.VIII.IX.
temperature21 °C12 °C25 °C16 °C28 °C18 °C27 °C17 °C24 °C14 °C
Počasí
Doporučené ubytování v oblasti Severní Jadran
Bibione Spiaggia - Apartmány LUSSINPICCOLO
Apartmány

LUSSINPICCOLO

Severní Jadran / Bibione Spiaggia
    
Hodnocení: 88 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
Caorle - Lido Altanea - Rezidence GINEPRI
Rezidence

GINEPRI

Severní Jadran / Caorle - Lido Altanea
     
Hodnocení: 88 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
Rosolina Mare - Apartmány FIUME
Apartmány

FIUME

Severní Jadran / Rosolina Mare
    
Hodnocení: 80 % ++++ ++++ ++++ ++++ ----
Albarella -  Vilky MAISONETTE
 

Vilky MAISONETTE

Severní Jadran / Albarella
     
 

Dovolená na Severním Jadranu je nejlepší!
• nejoblíbenější oblast našich klientů - ideální místo pro rodiny s dětmi
• malá vzdálenost do místa pobytu - po cestě se děti ani nestačí zeptat: „Kdy už tam budeme?“
• dobrá vybavenost letovisek, velké možnosti vyžití a zábavy pro děti i dospělé
• široké písečné pláže, pozvolný vstup do moře
• cenová dostupnost


Pojeďte s námi na severní Jadran!

Severní Jadran se již dlouhá léta těší mimořádné oblibě u našich klientů. Je vyhledávaným dovolenkovým místem zejména pro výbornou dojezdovou vzdálenost. Na cestě k pobřeží tak nemusíte strávit nekonečně dlouhé hodiny, což ocení určitě i vaše děti. Pokud vyrazíte v časných ranních hodinách, odpoledne si již můžete vychutnávat příjemný dotek mořských vln.


Letoviska severního Jadranu jsou ideální zejména pro rodiny s dětmi, ale na své si přijde téměř každý, kdo má rád atmosféru přímořských oblastí.


Pokud jste rádi v centru dění, zvolte si rušnější místa jako Lignano, Bibione a Lido di Jesolo, které jsou výborně vybaveny a nabízejí široké možnosti zábavy i sportovního vyžití. Nudit se rozhodně nebudete. Pokud naopak upřednostňujete spíše klidnější prostředí, ubytujte se v letoviscích plných zeleně jako jsou Rosolina Mare, Cavallino nebo Eraclea Mare.


Severní Jadran se vyznačuje čistými, nekonečně dlouhými, písečnými plážemi se zlatavým pískem a pozvolným vstupem do moře, která jsou doslova rájem pro vaše děti. Pláže lemují promenády, na každém kroku je cítit vůni vynikající italské kávy, poctivé zmrzliny, pizzy, či ostatních pochoutek místní gastronomie.


Odpočinek na pláži a dovolenkové sladké nicnedělání si můžete zpestřit výběrem ze širokých možností zábavy a vyžití, které vám severní Jadran nabízí.


Máte rádi pohyb? Není nic jednoduššího - nasaďte si brusle, obujte tenisky nebo si půjčte kolo, a můžete směle vyrazit na plážovou promenádu nebo vyzkoušet některou z cyklostezek, kterými je Severní Jadran v posledních letech doslova protkán. Můžete si vybrat různou náročnost, menší, rodinný okruh, který zvládnou i vaše ratolesti nebo náročnější, celodenní okruh, u něhož se určitě i zapotíte. Pokud jste příznivci kolektivních sportů, přidejte se do týmu a zahrajte si turnaj v plážovém fotbalu nebo volejbalu. Možností najdete v okolí nespočet.


Pokud si chcete užít zábavu spolu s vašimi dětmi, navštivte některý z aquaparků. Při pobytu v Lignano máte na dosah Aquasplash. Nachází se v zelené části Pineta, jen kousek od rezidenční zóny. Největší aquapark v Itálii, Aqualandia, který je ve stylu karibského ostrova, najdete v Lido di Jesolo. Čekají tam na vás tématické a vodní atrakce, při kterých zažijete spoustu zábavy i adrenalinu. Ve večerních hodinách ožívají v rytmech letních hitů místní zábavní parky. Velmi rychle vás zlákají do svého bláznivého víru, v němž v okamžiku zapomenete na starosti a stanete se zase na chvíli dětmi. Například v Bibione Spiaggia je to lunapark Adriatico a v Lido di Jesolo lunapark New Jesolandia. Celodenní zábavu zejména pro ty nejmenší nabízí Parco Junior v Lignano Sabbiadoro.


Pokud není zcela ideální počasí na koupání a uprednostňujete spíše procházky, můžete se s dětmi vydat do ZOO Punta Verde, která se nachází mezi Lignano a Bibione. Žije zde přes 1500 druhů zvířat, většina z nich je ve velkých výbězích obklopených přírodou. Pro děti jsou připravené různé atrakce, samozřejmostí je i možnost občerstvení.


Pokud se ubytujete v Cavallino nebo v Lido di Jesolo, využijte blízkost přístavu Punta Sabbioni, odkud se lodí, tzv. vaporettem dostanete přímo na náměstí svatého Marka v Benátkách. Ty jsou skutečnou perlou a historickým skvostem severního Jadranu a určitě je již nemusíme nikomu přestavovat. Můžete si zvolit buď přímou cestu, nebo severní trasu se zastávkami na ostrovech benátské laguny - Burano a Murano.


Zlákal vás severní Jadran? Neváhejte a vyberte si...


V naší nabídce naleznete velké množství apartmánů i hotelů, od jednodušších za výhodnou cenu po komfortnější ubytování pro náročnější klienty.

 

Hotely a apartmány v oblasti Severní Jadran

Filtrovat podle:

třídit / filtrovat
Vzdálenost od pláže
Stravování
Děti zdarma
Kategorie hotelu
Vybavení
Služby
seřadit podledoporučenécenavzdálenost od pláženejlépe hodnocenépočet hodnocenívýše slevy
 

Letoviska:

Albarella »Bibione »Bibione - Pineda »Bibione Lido del Sole »Bibione Spiaggia »Caorle »Caorle - Lido Altanea »Caorle Porto S. Margherita »Cavallino »Duino Aurisina »Eraclea Mare »Grado »Isola Verde - Chioggia »Lido di Jesolo »Lignano Pineta »Lignano Riviera »Lignano Sabbiadoro »Monfalcone »Rosolina Mare »
 
 
ubytovani