Nechejte hledání na nás Oblíbená ubytování Historie hledání Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Lyžování v Itálii Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru

Severní Jadran

mapa napiste 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
Severní Jadran
Termín: 25.05.2019  -  06.07.2019
Cestující:4
zájezdů
 
 
Severní Jadran

Severní Jadran

Hodnocení86 %01003775
++++ ++++ ++++ ++++ +---
Klienti CK LudorSeverní Jadran
Ověřeno: Klienti CK Ludor
Ověřeno a hodnoceno klienty, kteří byli v daném letovisku: 3775
Celkový počet hodnocených ubytovacích zařízení: 482
Počasí
Doporučené ubytování v oblasti Severní Jadran
Bibione Spiaggia - Apartmány LUSSINPICCOLO

Apartmány LUSSINPICCOLO

Severní JadranBibione Spiaggia
Hodnocení:  88 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
    
Lignano Riviera - Villa ERICA

Villa ERICA

Severní JadranLignano Riviera
Hodnocení:  94 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
    
Cavallino - Rezidence PORTOSOLE

Rezidence PORTOSOLE

Severní JadranCavallino
Hodnocení:  94 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
     
Bibione - Pineda -  Vila ERICA V

Vila ERICA V

Severní JadranBibione - Pineda
Hodnocení:  100 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++++
    

Dovolená na Severním Jadranu je nejlepší!
• nejoblíbenější oblast našich klientů - ideální místo pro rodiny s dětmi
• malá vzdálenost do místa pobytu - po cestě se děti ani nestačí zeptat: „Kdy už tam budeme?“
• dobrá vybavenost letovisek, velké možnosti vyžití a zábavy pro děti i dospělé
• široké písečné pláže, pozvolný vstup do moře
• cenová dostupnost


Pojďte s námi na severní Jadran!

Severní Jadran se již dlouhá léta těší mimořádné oblibě u našich klientů. Je vyhledávaným dovolenkovým místem zejména pro výbornou dojezdovou vzdálenost. Na cestě k pobřeží tak nemusíte strávit nekonečně dlouhé hodiny, což ocení určitě i vaše děti. Pokud vyrazíte v časných ranních hodinách, odpoledne si již můžete vychutnávat příjemný dotek mořských vln.


Letoviska severního Jadranu jsou ideální zejména pro rodiny s dětmi, ale na své si zde přijde téměř každý, kdo oblibuje atmosféru přímořských oblastí.


Pokud jste rádi v centru dění, zvolte si rušnější místa jako Lignano, Bibione a Lido di Jesolo, které jsou výborně vybaveny a nabízejí široké možnosti zábavy i sportovního vyžití. Nudit se zde rozhodně nebudete. Pokud naopak upřednostňujete spíše pokojenější prostředí, ubytujte se v letoviscích plných zeleně jako jsou Rosolina Mare, Cavallino nebo Eraclea Mare.


Severní Jadran se vyznačuje čistými, nekonečně dlouhými, písečnými plážemi se zlatavým pískem a pozvolným vstupem do moře, které jsou doslova rájem pro vaše děti. Pláže lemují promenády, na každém kroku cítit vůni vynikající italské kávy, poctivé zmrzliny, pizzy, či ostatních pochoutek místní gastronomie.


Odpočinek na pláži a dovolenkové sladké nicnedělání si můžete zpestřit výběrem ze širokých možností zábavy a vyžití, které vám severní Jadran nabízí.


Máte rádi pohyb? Není nic jednoduššího - nasaďte si brusle, obujte tenisky nebo si půjčte kolo, a můžete směle vyrazit na plážovou promenádu nebo vyzkoušet některou z cyklostezek, kterými je Severní Jadran v posledních letech doslova protkán. Můžete si vybrat různou náročnost, menší, rodinný okruh, který zvládnou i vaše ratolesti nebo náročnější, celodenní okruh, u něhož se určitě i zapotíte. Pokud jste příznivci kolektivních sportů, přidejte se do týmu a zahrajte si turnaj v plážovém fotbale, či volejbalu. Možností najdete v okolí nespočet.


Pokud si chcete užít zábavu spolu s vašimi dětmi, navštivte některý z aquaparků. Při pobytu v Lignano máte na dosah Aquasplash. Nachází se v zelené části Pineta, jen kousek od rezidenční zóny. Největší aquapark v Itálii Aqualand ve stylu karibského ostrova najdete v Lido di Jesolo. Čekají tam na vás tématické a vodní atrakce, při kterých zažijete kopec zábavy i adrenalinu. Ve večerních hodinách ožívají v rytmech letních hitů místní zábavní parky. Velmi rychle vás zlákají do svého bláznivého víru, v němž v okamžiku zapomenete na starosti a stanete se zase na chvíli dětmi. V Bibione Spiaggia je to lunapark Adriatico. Celodenní zábavu, zejména pro ty nejmenší nabízí Parco Junior v Lignano Sabbiadoro a nejnovější zábavní park v Lignano Pineta Gulliverlandia s 60 m vysokou vyhlídkovou věží a akváriu se žraloky.


Pokud není zcela ideální počasí na koupání a uprednstňujete spíše procházky, můžete se s dětmi vydat do ZOO Punta Verde, které se nachází mezi Lignano a Bibione. Žije zde přes 1500 druhů zvířat, většina v nich je ve velkých výbězích, obklopených přírodou. Pro děti jsou zde připravené různé atrakce, samozřejmostí je i možnost občerstvení.


Pokud jste milovníky historie a láká vás atmosféra středověku, udělejte si výlet do Portogruaro, městečka s krásným zachovalým historickým centrem.


Nevšední zážitek určitě zažijete na některé z okružních plaveb po pobřeží, které najdete v nabídce každého letoviska. Pokud se ubytujete v Cavallino nebo v Lido di Jesolo využijte blízkost přístavu Punta Sabbioni odkud se lodním taxíkem, tzv. vaporettem dostanete přímo na náměstí svatého Marka v Benátkách. Ty jsou skutečnou perlou a historickým skvostem severního Jadranu a určitě je již nemusíme nikomu přestavovat. Můžete si zvolit buď přímou cestu, nebo severní trasu se zastávkami na ostrovech benátské laguny - Burano a Murano.


Zlákal vás severní Jadran? Neváhejte a vyberte si...


V naší nabídce naleznete velké množství apartmánů i hotelů, od jednodušších za výhodnou cenu po komfortnější ubytování pro náročnější klienty.

 

Hotely a apartmány v oblasti Severní Jadran

Celková cena
Vzdálenost od pláže
Stravování
Děti zdarma
Kategorie hotelu
Vybavení
Služby
 

Letoviska:

Albarella »Bibione - Pineda »Bibione Lido del Sole »Bibione Spiaggia »Caorle »Caorle - Lido Altanea »Caorle Porto S. Margherita »Cavallino »Eraclea Mare »Grado »Lido di Jesolo »Lignano Pineta »Lignano Riviera »Lignano Sabbiadoro »Monfalcone »Rosolina Mare »
 
 
ubytovani