Villa Rosa - Abruzzo

518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
 

Villa Rosacelý popis

Hodnocení81010029 %
Klienti CK LudorVilla Rosa
Ověřeno: Klienti CK Ludor
Ověřeno a hodnoceno klienty, kteří byli v daném letovisku: 29
Celkový počet hodnocených ubytovacích zařízení: 6
Počasí

Villa Rosa. Komfortní hotely a apartmány uprostřed udržovaných zahrad. Dovolená v klidném prostředí. Zábava v sousedním letovisku Alba Adriatica.

Tipy na výlet

ŘÍM (okouzlující hlavní město se známými památkami, jako je např. Coloseum, Forum Romanum, Kapitol s jezdeckou sochou Marka Aurelia, Fontána di Trevi, Španělské schody, Panteon – nejstarší antický chrám na světě, Vatikán s Bazilikou sv. Petra. Autobusové zájezdy se pořádají z Martinsicura, Silvi Marina)
ATRI A SILVI ALTA (městečka s typickou abruzzskou architekturou, z obou míst, která leží asi 400 m nad mořem, je nádherný výhled na celé pobřeží i na pohoří Gran Sasso)
AQUAPARK (Montesilvano, Tortoreto Lido, Vasto)
L’AQUILA (hlavní město regionu a významné kulturní centrum s mnoha památkami, které bylo v roce 2009 zasaženo zemětřesením, i tak stojí ale za návštěvu)
GRAN SASSO (krásné hory v národním parku, kde je možné vidět ojedinělé druhy rostlin a živočichů (abruzzský kamzík, orel královský, nejedovatá zmije orsínská)

Zábava

obchody, restaurace, perfektní dráha na kolečkové brusle/ jogging/ kolo po promenádě až do Tortoreta (celkem 15 km), aquapark v Tortoreto Lido (8 km).

 
Nejdříve od:
Nejpozději do:
Délka pobytu:
Počet osob:
zájezdů »
Doporučené ubytování v letovisku Villa Rosa

Apartmány
GIRASOLE

Villa Rosa

Charakteristika: apartmánová rezidence leží na klidném místě a poskytuje příjemné ubytování pro rodiny s dětmi i pro ty, kteří nevyhledávají příliš ...

CK Ludor - Apartmány GIRASOLE
   

Apartmány
MIMOSA

Villa Rosa

Charakteristika: nedávno postavený apartmánový dům nedaleko centra i ...

CK Ludor - Apartmány MIMOSA
    

Apartmány
GABBIANO

Villa Rosa

Charakteristika: jednoduchá apartmánová rezidence s vynikající polohou v těsné blízkosti pláže je ideálním místem pro rodiny a pro všechny, kteří ...

CK Ludor - Apartmány GABBIANO
   

Rezidence
MARE BLU

Villa Rosa

Charakteristika: oblíbená komfortní rezidence leží v centru letoviska, doporučujeme především pro rodinnou dovolenou. Velmi žádané ubytování, ...

CK Ludor - Rezidence MARE BLU
     

Hotel
PARK ***

Villa Rosa

Charakteristika: komplex obklopuje krásná zahrada s palmami. Doporučujeme především rodinám s ...

CK Ludor - Hotel PARK ***