Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Lyžování v Itálii, které si zamilujete Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru


Caorle

oblibene historie mapa napiste
telefon 518 334 983
Po - Pá: 9.00 - 16.00
Kam chcete jet?
Severní Jadran:Caorle
Kdy a na jak dlouho? 27.07. - 12.10.2024 / 1 týden
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 
Caorle

Caorle

Počasí loni:V.VI.VII.VIII.IX.
temperature21 °C12 °C25 °C16 °C28 °C18 °C27 °C17 °C24 °C14 °C
Počasí
Doporučené ubytování v letovisku Caorle
Caorle - Apartmány SELENIS
Apartmány

SELENIS

Severní Jadran / Caorle
  
Hodnocení: 88 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
Caorle - Apartmány PANFILO
Apartmány

PANFILO

Severní Jadran / Caorle
    
Hodnocení: 90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
Caorle - Villaggio LUNA 1 a 2
Villaggio

LUNA 1 a 2

Severní Jadran / Caorle
    
Hodnocení: 84 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
Caorle - Apartmány ALBATROS
Apartmány

ALBATROS

Severní Jadran / Caorle
  
Hodnocení: 86 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---

Caorle je často označováno jako nejhistoričtější letovisko mezi Benátkami a Terstem. Stará část Caorle se pyšní malebným historickým centrem s typickými barevnými domky, úzkými uličkami a jedinečnou atmosférou. Na každém kroku najdete útulné obchůdky, pizzerie a kavárny. Věděli jste, že Caorle bylo původne ostrovem? Uličky v centru byly ješte před několika sty lety vodními kanály. I proto je Caorle často označováno jako „malé Benátky“. Je vhodné pro všechny věkové kategorie. U rodin s dětmi je oblíbené zejména pro své pláže s jemným zlatým pískem a pozvolným vstupem do moře. Další návštěvníci ocení možnosti sportovního a kulturního vyžití. Propracovaná infrastrukturaa cyklotras poskytuje ideální podmínky pro cyklistiku a inline bruslení. Kola, ale ani kolečkové brusle si nemusíte vozit z domu, lze je zapůjčit pohodlně až v místě. V letovisku si můžete zahrát i tenis, volejbal, fotbal, nebo golf. Možností pro strávení aktivní dovolené je zde opravdo hodně. Na své si přijdou i milovníci umění, v městečku se organizují malířské i sochařské výstavy. Neopakovatelnou atmosféru starého města dotvářejí i tradiční rybí trhy. Malebné Caorle každoročně přiláká tisíce turistů.


Moře a pláže

Naleznete zde široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře v celkové délce 15 km. Užít si zde můžete plavání v čistém moři nebo můžete jen tak relaxovat a opalovat se na pláži. Pláže jsou přizpůsobeny i rodinám s dětmi, které zde zabaví zkušení animátoři.

Tipy

AQUAPARK
LUNAPARK
ZOOLOGICKÁ ZAHRADA (Lignano Riviera)
GULLIVERLANDIA (zábavně-didaktický park, akvárium, jurský park, motýlí dům, lachtaní show, Lignano Pineta)
LODNÍ VÝLETY (ze všech letovisek se pořádají okružní plavby kolem pobřeží, výlety do Benátek)
VILLA MANIN (noblesní vila ze 17. století, obklopená rozsáhlým parkem hostila známé osobnosti, např. Napoleona, městečko Passariano)
PORTOGRUARO (typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem, s krásnými arkádovými domy)
BENÁTKY (světoznámé město na laguně s typickými kanály, mosty a náměstími)
PADOVA (krásné město středověkého rázu s cennými historickými stavbami. Po trase Benátky - Padova podél řeky Brenta jsou honosné vily někdejší bohaté benátské aristokracie, např. v městečku Stra Villa Pisani nebo Villa Nazionale)
CHIOGGIA (zajímavé ostrovní město s bohatou historií - díky svým malebně zanedbaným uličkám a kanálům připomínajícím Benátky je hojně navštěvováno umělci)

Zábava

Nedaleko historického centra Caorle si můžete užít zábavu s celou rodinou ve vodním parku Aquafollie. Nejmenší ocení i blízký lunapark. Pokud máte rádi procházky, můžete vyrazit do starého města i ve večerních hodinách, kdy si můžete naplno vychutnat atmosféru starého města a posedět si v některé z restaurací nebo kaváren. 

 

Hotely a apartmány v Caorle

Filtrovat podle:

třídit / filtrovat
Vzdálenost od pláže
Stravování
Děti zdarma
Kategorie hotelu
Vybavení
Služby
seřadit podledoporučenécenavzdálenost od pláženejlépe hodnocenépočet hodnocenívýše slevy
 
 
ubytovani