Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Lyžování v Itálii, které si zamilujete Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru


Dovolená v Itálii

oblibene historie mapa napiste
telefon 518 334 983
Po - Pá: 9.00 - 16.00
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho? 27.07. - 12.10.2024 / 1 týden
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 

ITÁLIE - ideální místo pro letní dovolenou!

Dovolená Itálie - mapa oblastí v Itálii AbruzzoAbruzzoApulieApulieDolomityDolomityElbaElbaEmilia RomagnaEmilia RomagnaGarganoGarganoKalábrieKalábrieKampánieKampánieLago di ComoLago di ComoLago di GardaLago di GardaLago di LedroLago di LedroLago MaggioreLago MaggioreLazioLazioLigurská RiviéraLigurská RiviéraMarcheMarcheSardínieSardínieSeverní JadranSeverní JadranSicílieSicílieToskánsko - mořeToskánsko - mořeToskánsko - vnitrozemíToskánsko - vnitrozemíUmbriaUmbria
................................
Doporučujeme:
Lignano  |  Bibione  |  Caorle  |  Lido di Jesolo  |  Riva del Garda
Pietra Ligure  |  Rimini  |  Silvi Marina  |  Vieste  |  Kempy
Toskánské usedlosti  |  Marina di Bibbona  |  Baia Domizia
Marina di Camerota  |  Capo Vaticano  |  San Teodoro
 

Naše nabídka dovolených v Itálii je bohatá a pestrá, tak jako je pestrá celá Itálie.


Severní Jadran je velmi dobře dostupný z České Republiky. Najdete zde široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, proto je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Mezi nejoblíbenější letoviska, která tvoří hlavní “pulsující” jádro severního Jadranu, patří Lignano, Bibione, Caorle a Lido di Jesolo. Jsou velmi dobře vybavená a nabízí široké možnosti zábavy i sportovního vyžití pro děti i dospělé. Severní Jadran kromě těchto rušnejších letovisek nabízí i klidnější pobytová místa pro vaši dovolenou jako Rosolina Mare, Eraclea Mare nebo Cavallino. Na své si tak přijde opravdu každý.


Přijemným kontrastem Severního Jadranu je severozápadní pobřeží Itálie, známé pod názvem Ligurská riviéra. Brzy zjara celé pobřeží rozkvete a tento půvab si ponechá až do pozdního podzimu. Často je proto nazýváno i Květinová riviéra. Získá si Vás členitým pobřežím, skalnatými zátokami, malebnými městečky a promenádami. Díky své poloze, kde je celé pobřeží obrácené k jihu, tu panuje mimořádně slunečné počasí.


Pokud Vám nevadí delší cesta, vydejte se na dovolenou určitě i do jižnějších oblastí Itálie – Gargano, Kalábrie nebo Kampánie. Právě zde zažijete tu pravou nefalšovanou italskou atmosféru. Jih vás uchvátí svou rozmanitostí, temperamentem, krásou přírody a čistotou průzračného azurového moře. Po cestě doporučujeme využít některé z tranzitních ubytování. Jednodenní zastavení Vám dá prostor pro načerpání nové síly na další cestu. Navíc můžete poznat zajímavá místa, u kterých se většinou tato ubytování nacházejí.


Velkou pozornost si bezesporu zaslouží “perla” mezi italskými regiony – Toskánsko. Získá si Vás především svým kouzelným vnitrozemím. Vždyť kdo by nepoznal ty úžasné, typicky toskánské scenérie. Vlnitá pole hrající všemi odstíny zelené, prolínají klikaté polní cestičky lemované urostlými štíhlými cypřiši. V toskánském vnitrozemí a Umbrii si je na vaší dovolené můžete vychutnat naživo plnými doušky. Navštivte kraj výborného vína, starobylých městeček, cyklistických tras a nádherné venkovské krajiny.


Jedinečnou dovolenou v Itálii můžete zažít na ostrovech. Elba je menší, věčně zelený ostrov, kde jsou skvělé podmínky pro cykloturistiku, turistiku, windsurfing a potápěni. Sardínie je známá především nespočetným množstvím krásných pláží s bílým pískem, které lemují skalnaté útesy, smaragdovým mořem a panenskou přírodou. Právem se jí říká i evropský Karibik.


Neláká Vás pobyt u moře, slunění a koupání? Zkuste dovolenou v Itálii trochu jinak, pojeďte se k jezeru Garda. Získá si vás krásnou, svěží přírodou, okolními horami a romantickými městečky. Tato oblast má co nabídnout téměř po celý rok, ideálním obdobím je i jaro a podzim. Na své si zde přijdou především příznivci aktivní dovolené, protože možností pro sportovní aktivity či výlety je tu opravdu nespočet.


Pro milovníky turistiky jsme nově do naší nabídky zařadili i letní pobyty v Dolomitech.


ITÁLIE je spanilá a půvabná, pohodová i temperamentní, lahodná a voňavá, plná nečekaných překvapení… ... a čeká jen na to, až ji vy sami objevíte!

Doporučená ubytování v Itálii:

 
ubytovani