Dovolená v letovisku Lignano

mapa napiste 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
  • Vyhledat dovolenou
  • First minute
  • Tipy
  •  
Zadejte oblast ...
Termín: 22.06.2018 - 03.08.2018
Cestující:4
zájezdů
 

Lignano

Lignano

Dovolená v letovisku Lignano

V Lignanu zažijete opravdu cokoliv, ale nuda to rozhodně nebude... Nekonečná písečná pláž a spousty zábavních parků nadchnou nejmenší cestovatele, ostatní ocení neopakovatelnou atmosféru letoviska se spoustou restaurací, pizzerií, kaváren, diskoték a značkových obchodů. Nejen díky těmto hodnotám patří Lignano k nejnavštěvovanějším letoviskům severní Itálie, které Ernest Hemingway nazval Floridou Jadranu. Na každém kroku narazíte na půjčovnu jízdních kol a byla by velká škoda toho nevyužít. Nenáročný terén a spletenec 40 km značených cyklotras Vás zavede třeba přes Bibione až Caorle, kde si můžete v klidu prohlédnout pláže, údolí a piniové lesy, aniž byste museli sesednout ze svého kola. Lignano tvoří tři odlišné části (Sabbiadoro, Pineta a Riviera) a každá uspokojí jiného návštěvníka. Pro ty, kteří vyhledávají pulsující atmosféru je nejlepší volbou Sabbiadoro, naopak ti, kteří se chystají odpočívat uprostřed klidu zeleně, volí Lignano Pineta nebo Riviera.

Lignano Sabbiadoro

Sabbiadoro je nejrušnějším místem tohoto oblíbeného letoviska a vyznačuje se čilým denním i nočním životem. Promenády lemuje množství restaurací, pizzerií, kaváren, obchodů, luxusních butiků, zároveň zde však najdete i hezké rezidenční zóny klidu s vilkami a rezidencemi a elegantními hotely.

Lignano Pineta

Pineta je vlastně jedna velká zelená borovicová oáza, obklopená uličkami s vilami, penziony a hotely. Ani v této, relativně klidnější části Lignana, samozřejmě nechybí typická promenáda s obchody a restauracemi. Na své si zde přijdou hlavně deti, protože se zde nachází převážná většina zábavních atrakcí Lignana.

Lignano Riviera

Riviera je nejzelenější a nejklidnější částí letoviska. Leží u ústí řeky Tagliamento, která odděluje Lignano od Bibione. Najdete zde několik obchodů a restaurací a dovolenou podle svých představ zde prožijí především ti, kteří nevyhledávají rušné prostředí.

Doporučujeme:

Itálie - Lignano Sabbiadoro - CARINZIA
Náš názor:  92 %
        
Itálie - Lignano Sabbiadoro - MARCO POLO
Náš názor:  88 %
       
Itálie - Lignano Sabbiadoro - SALISBURGO
Náš názor:  88 %