Místa, kde to žije!

oblibene historie mapa napiste
telefon 518 334 983
Po - Pá: 9.00 - 16.00
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho? 24.04. - 19.06.2021 / 1 týden
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 

Místa, kde to žije!

Chcete si užít báječnou dovolenou v rušnějším centru?

Při výběru dovolené vám doporučujeme zaměřit se především na sever Itálie. Právě zde najdete letoviska, která nabízejí turistům výborný servis. Pokud se při výběru ubytování necháte inspirovat a vyberete si, z následujících letovisek, určitě neuděláte chybu.

K nejznámějším a nejnavštěvovanějším letoviskům bezpochyby patří Bibione a Lignano.

Právě zde najdete široké písečné pláže a promenády, které jsou lemovány pizzeriemi, kavárnami, obchůdky i luxusními butiky. Pokud vás láká Bibione, zaměřte svoji pozornost především na část Spiaggia. Jde o centrální a nejrušnější část letoviska. Za návštěvu jistě stojí zábavný lunapark Adriatico Bibione - den plný zábavy si zde užijí především vaše děti. Pokud byste rádi strávili dovolenou v Lignanu, část Sabbiadoro bude ta pravá volba. Právě pro tuto část je typický čilý denní i noční život. Mnoho zábavy si užijete také v lunaparku Strabilia Luna Park nebo v Parco Junior. Zábavu, zde naleznou rodiny s dětmi všech věkových kategorií.

Letovisko Lido di Jesolo se pyšní dlouhou promenádou plnou obchůdků, restaurací, barů a kaváren.

Nudy se zde bát nemusíte - Lido di Jesolo místo opravdu žije ve dne i v noci, kdy se promenáda změní v rušné korzo. Spoustu zábavy si můžete užít i v lunaparku Jesolandia - spousta atrakcí, pro děti i dospělé, je zárukou dne plného zábavy a smíchu. Díky dlouhé písečné pláži s vysokými budovami hotelů, obchůdků a kavárnami podél moře je letovisko občas nazýváno „italským miami“.

Rimini je nejznámějším a nejrušnějším střediskem italského Jadranu.

K atmosféře letoviska neoddělitelně patří typické pizzerie, kavárny, diskotéky s pulzujícím životem až do pozdních nočních hodin. V Rimini naleznete široké možnosti sportovního a společenského vyžití pro všechny generace - v okolí se nachází známé zábavní parky, delfinária a tematické parky.

Užijte si dovolenou podle svých představ - pojeďte s námi do míst, kde se nechodí spát po desáté!


 
 
 
ubytovani