Místa, kde to žije!

 
welcome

Místa, kde to žije!

ludor
RUCHRUCHRUCHRUCHRUCHRUCH
ludor

Chcete si užít báječnou dovolenou v rušnějším centru? Pak jsou následující řádky určeny právě pro vás.

Při výběru dovolené vám doporučujeme zaměřit se především na sever ITÁLIE. Právě zde najdete letoviska, která nabízejí turistům výborný servis. Pokud se při výběru ubytování necháte inspirovat a vyberete si, z následujících letovisek, určitě neuděláte chybu.

K nejznámějším a nejnavštěvovanějším letoviskům bezpochyby patří Bibione a Lignano. Právě zde najdete široké písečné pláže a promenády, které jsou lemovány pizzeriemi, kavárnami, obchůdky i luxusními butiky.

Pokud vás láká Bibione, zaměřte svoji pozornost především na část SPIAGGIA. Jde o centrální a nejrušnější část letoviska. Za návštěvu jistě stojí zábavný lunapark Adriatico Bibione- den plný zábavy si zde užijí především vaše děti.


Pokud byste rádi strávili dovolenou v Lignano a nevíte, pro kterou část se rozhodnout, věřte, že SABBIADORO bude ta pravá volba. Právě pro tuto část je typický čilý denní i noční život. Mnoho zábavy si užijete také v lunaparku Strabilia Luna Park nebo v Parco Junior. Zábavu, zde naleznou rodiny s dětmi všech věkových kategorií.

Letovisko Lido di Jesolo se pyšní dlouhou promenádou plnou obchůdků, restaurací, barů a kaváren. Nudy se zde bát nemusíte- toto místo opravdu žije ve dne i v noci, kdy se promenáda změní v rušné korzo. Spoustu zábavy si můžete užít i v lunaparku Jesolandia- spousta atrakcí, pro děti i dospělé, je zárukou dne plného zábavy a smíchu. Díky dlouhé písečné pláži s vysokými budovami hotelů, obchůdků a kavárnami podél moře je letovisko občas nazýváno „italským miami“.

Rimini je nejznámějším a nejrušnějším střediskem italského Jadranu. K atmosféře letoviska neoddělitelně patří typické pizzerie, kavárny, diskotéky s pulzujícím životem až do pozdních nočních hodin. Jsou zde obrovské možnosti sportovního a společenského vyžití pro všechny generace - v okolí se nachází známé zábavní parky, delfinária a tematické parky.

Užijte si dovolenou podle svých představ- pojeďte s námi do míst, kde se nechodí spát po desáté!

zobrazit více » « zobrazit méně
 

Apartmány RIVIERA

Bibione Spiaggia - Severní Jadran
apartmánový dům se nachází v blízkosti termálních lázní nedaleko...

Itálie - Bibione Spiaggia - RIVIERA
      
hodnocení:  86 %

Apartmány FURLAN

Bibione Spiaggia - Severní Jadran
apartmány jsou umístěny přímo v centru, nedaleko pláže. Vhodné pro ty, kterým ...

Itálie - Bibione Spiaggia - FURLAN
     
hodnocení:  100 %

Hotel NAZIONALE ****

Sanremo - Ligurská Riviéra
komfortní hotel, který má výborné místění v centru, hned vedle známého kasina ...

Itálie - Sanremo - NAZIONALE
       
hodnocení:  95 %