Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Lyžování v Itálii, které si zamilujete Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru


Dovolená Bibione

oblibene historie mapa napiste
telefon 518 334 983
Po - Pá: 9.00 - 16.00
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho? 27.07. - 12.10.2024 / 1 týden
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 

Dovolená v letovisku Bibione

Bibione je bezpochyby nejznámější italské letovisko.

Těší se u nás již mnoho let mimořádné oblibě turistů a stalo se synonymem rodinné dovolené v Itálii. Můžeme zapomenout na Bibione, jak si jej někteří pamatují z dob před dvaceti lety. I odborníci na cestovní ruch tvrdí, že: „Bibione už není supermarket na koupání u moře.“. Přijeďte i Vy poznat jeho novou tvář. Nabídka ubytování a služeb je pestrá: moderní hotely, apartmány, penziony a villaggia, hned vedle restaurace, kavárny, cukrárny, bary, pizzerie a parky. A taky wellness a termální lázně v Bibione Thermae nabízejí vybavení jako stvořené k relaxaci. Nejen pro svou širokou pláž, obrovské množství zábavy i nákupních možností, sportovního a kulturního vyžití a přijatelné cenové relaci je nejvyhledávanějším cílem zejména rodin s dětmi. Dlouhé pobřeží se vyznačuje rozsáhlými zlatými plážemi a relativně mělkým mořem. Podél pobřeží vedou četné cyklostezky ponořené v zeleni borových lesů. I na kole můžete zde strávit svou dovolenou.
Bibione má několik částí: Spiaggia - největší a nejrušnější část, s vyhřívaným bazénem a tržištěm, Lido dei Pini - moderní část města s majákem, a taky klidnější zelené oblasti s vilovou zástavbou v Lido del Sole a Pineda.

Bibione Spiaggia

Část Spiaggia je centrální a nejrušnější část letoviska, s velkým množstvím atrakcí, kaváren, barů, restaurací a obchodů. Co by mohlo být lepší po dni stráveném na pláži než trocha nakupování? Pro milovníky péče o tělo a wellness je ideálním řešením návštěva centra Bibione Thermae & Spa. Můžete zde celoročně využívat bazény, sauny, turecké lázně, bahenní zábaly a ostatní služby. Večer můžete s dětmi strávit v lunaparku nebo příjemným posezením v restauraci u čerstvých rybích specialit nebo pizzy, ochutnat místní vína a typické produkty benátské gastronomie.

Bibione Lido del Sole

Lido del Sole je nová a přitom opravdu útulná část Bibione. Leží mezi pláží a Bibione Pineda. Skvělé místo pro strávení dovolené plné relaxace a odpočinku na pláži, ale také s příležitostí zábavy díky blízkosti Bibione Spiaggia, které svou povahou je nejživější oblastí Bibione. Lido del Sole nabízí širokou a pestrou škálu pohodlného ubytování v přijatelných cenových relacích, které uspokojí poptávku každého turisty.

Bibione - Pineda

Západní část Pineda, obklopená borovicemi, je vhodná pro odpočinkovou dovolenou v klidném prostředí. Přijet na dovolenou do Bibione Pineda je jako vstoupit do zelené oázy. Vůně a výrazné barvy okolní zeleně budou na dlouho vrytým zážitkem do paměti jejich návštěvníků. Nezapomenutelná dovolená strávená v krásném prostředí, spojená s objevováním květeny typické pro oblast Středomoří, alpské flóry a taky různého zvířectva (můžete zde narazit na želvy Herman, jeleny, veverky, divoké husy, labutě, kormorány), které se usadilo v této oblasti přírodní laguny v Bibione Pineda. Klientům zde nabízíme příjemné ubytování převážně ve vilových zástavbách.

Kam v oblasti Bibione vyrazit

Pro vyznavače klidu a relaxu doporučujeme návštěvu lázní BIBIONE THERMAE. Nalzente zde vnitřní a vnější bazény s termální vodou, která dosahuje teploty 52 °C. Kromě lázeňské léčby a rehabilitace jsou k dispozici fitness, sauny, turecké lázně a solárium. Lázně jsou otevřeny po celý rok.

Na milovníky pouťových atrakcí, čeká LUNAPARK ADRIATICO, který se nachází v centrální části Bibione. Vstup do Lunaparku je zdarma, zpoplatněny jsou jednotlivé atrakce.

Počasí v oblasti Bibione

V létě se zde můžete těšit na teplé počasí s převahu slunečných dnů. Nejteplejšími měsíci v roce jsou červenec a srpen. Teplota vzduchu se zde pohybuje okolo 28 °C a teplota moře kolem 24 °C. V červenci a září je průměrná teplota vzduchu 24 °C a teplota moře 21 °C. V měsící květnu je teplota vzuduchu příjemných 21° C, ale teplota moře pouhých 19°C.

Webkamera Bibione – podívejte se online do známého letoviska

Díky webkameře se můžete do Bibione podívat hned teď. Vidíte výhled na pláž v centrální části Bibione Spiaggia.

Doporučená ubytování v letovisku Bibione:

Bibione Spiaggia - Villaggio PLANETARIUM RESORT
Villaggio

PLANETARIUM RESORT

Severní Jadran / Bibione Spiaggia
       
Hodnocení: 88 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
Bibione Spiaggia - Villaggio AZZURRO S
Villaggio

AZZURRO S

Severní Jadran / Bibione Spiaggia
       
Hodnocení: 80 % ++++ ++++ ++++ ++++ ----
Bibione Spiaggia - Hotel LUNA ****
Hotel

LUNA ****

Severní Jadran / Bibione Spiaggia
       
Hodnocení: 92 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
15Bibione Spiaggia - Apartmány GIRASOLI
Apartmány

GIRASOLI

Severní Jadran / Bibione Spiaggia
    
Hodnocení: 84 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
Bibione Lido del Sole - Apartmány GIUDECCA
Apartmány

GIUDECCA

Severní Jadran / Bibione Lido del Sole
     
Hodnocení: 92 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
15Bibione Lido del Sole - Villaggio LIDO DEL SOLE
Villaggio

LIDO DEL SOLE

Severní Jadran / Bibione Lido del Sole
     
Hodnocení: 84 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
Bibione - Pineda - Rezidence AL PARCO
Rezidence

AL PARCO

Severní Jadran / Bibione - Pineda
     
Hodnocení: 92 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
Bibione - Pineda - Villaggio CLIO
Villaggio

CLIO

Severní Jadran / Bibione - Pineda
   
Hodnocení: 98 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++++
 
ubytovani