Nechejte hledání na nás Oblíbená ubytování Historie hledání Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Lyžování v Itálii Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru

Italské filmy

mapa napiste 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
Zadejte oblast ...
Termín: 25.05.2019  -  06.07.2019
Cestující:4
zájezdů
 

Italské filmy

Italové jsou mistři napříč téměř všemi obory. Nejinak je tomu i u italského filmu. Říkáte si, že snad žádný italský film neznáte? A co třeba pohádka o dřevěné loutce, která toužila být normálním chlapcem?

Jistě znáte také skvělé komedie v podání nezapomenutelné dvojice Terence Hill a Bud Spencer. Mezi nejznámější patří Pari e dispari (Sudá a lichá), Non c'è due senza quattro (Dvojníci), ...Altrimenti ci arrabbiamo (Jestli se rozzlobíme, budeme zlí).

Nebo oskarový film La vita è bella, neboli Život je krásný. Komediální drama o otci, který z lásky ke svému synovi předstírá, že koncentrační tábor je jen hra k jeho 5. narozeninám. Nemůžeme nevzpomenout také válečné drama La ciociara (Horalka). Příběh o matce, která se snaží ochránit svojí dceru od hrůz války. V hlavní roli slavná Sophie Loren a Jean-Paul Belmondo.

A co teprve díla slavného režiséra Federica Felliniho, rodáka z Rimini. Na jeho kontě jsou desítky známých filmů, z nichž čtyři obdržely Oscara za nejlepší neanglicky mluvený film. Snad nejznámější je jeho La Dolce Vita, neboli Sladký život s Marcellem Mastroianni v hlavní roli.

Přijeďte se podívat do rodiště tohoto světoznámého režiséra!


 
 
Rimini - Marina Centro - Hotel VILLA LIVIA **

Hotel VILLA LIVIA **

Emilia RomagnaRimini - Marina Centro
Hodnocení:  90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
    
5Rimini - Marina Centro - Hotel RADAR ***

Hotel RADAR ***

Emilia RomagnaRimini - Marina Centro
Hodnocení:  87 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
    
10Rimini - Bellariva - Hotel COMO **

Hotel COMO **

Emilia RomagnaRimini - Bellariva
 
    
10Rimini - Bellariva - Hotel ORLOV **

Hotel ORLOV **

Emilia RomagnaRimini - Bellariva
 
     
 
ubytovani