Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Lyžování v Itálii, které si zamilujete Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru


Italské filmy

oblibene historie mapa napiste
telefon 518 334 983
Po - Pá: 9.00 - 16.00
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho? 25.05. - 10.08.2024 / 1 týden
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 

Italské filmy

Italové jsou mistři napříč téměř všemi obory. Nejinak je tomu i u italského filmu. Říkáte si, že snad žádný italský film neznáte? A co třeba pohádka o dřevěné loutce, která toužila být normálním chlapcem?

Jistě znáte také skvělé komedie v podání nezapomenutelné dvojice Terence Hill a Bud Spencer. Mezi nejznámější patří Pari e dispari (Sudá a lichá), Non c'è due senza quattro (Dvojníci), ...Altrimenti ci arrabbiamo (Jestli se rozzlobíme, budeme zlí).

Nebo oskarový film La vita è bella, neboli Život je krásný. Komediální drama o otci, který z lásky ke svému synovi předstírá, že koncentrační tábor je jen hra k jeho 5. narozeninám. Nemůžeme nevzpomenout také válečné drama La ciociara (Horalka). Příběh o matce, která se snaží ochránit svojí dceru od hrůz války. V hlavní roli slavná Sophie Loren a Jean-Paul Belmondo.

A co teprve díla slavného režiséra Federica Felliniho, rodáka z Rimini. Na jeho kontě jsou desítky známých filmů, z nichž čtyři obdržely Oscara za nejlepší neanglicky mluvený film. Snad nejznámější je jeho La Dolce Vita, neboli Sladký život s Marcellem Mastroianni v hlavní roli.

Přijeďte se podívat do rodiště tohoto světoznámého režiséra!

Rimini - Hotel RADAR ***
Hotel

RADAR ***

Emilia Romagna / Rimini
   
Hodnocení: 87 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---

 
 
 
ubytovani