Nechejte hledání na nás Oblíbená ubytování Historie hledání Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Lyžování v Itálii Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru

Ostrov ALBARELLA

mapa napiste 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
  • letní zájezdy
  • First minute
  • Tipy
  •  
Zadejte oblast ...
Termín: 03.05.2019  -  14.06.2019
Cestující:4
zájezdů
 
welcome

Ostrov ALBARELLA

ludor
ALBARELLAALBARELLAALBARELLAALBARELLAALBARELLAALBARELLA
ludor
 

Jste nároční? Hledáte něco nového? Co takhle ubytování na ostrově? Jistě, ITÁLIE má několik ostrovů, my vám ale tentokrát chceme představit něco speciálního – soukromý ostrov ALBARELLA. Krása, bezpečnost a klid činí z tohoto letoviska jedno z nejelegantnějších míst Jadranu.

Ostrov Albarella leží v laguně jižně od Benátek. S pevninou je ostrov spojen hrází a vstoupit na něj mohou pouze jeho obyvatelé. Neváhejte tedy a pojďte se blíže seznámit s výjimečností tohoto místa.

První překvapení na vás čeká již při příjezdu – váš automobil s vámi nemůže. Proč? Vysvětlení je prosté - na ostrově podporují ochranu životního prostředí, a právě proto je zde jako oficiální dopravní prostředek využíváno kolo. Nemusíte se však bát žádného omezení- vše je zde navrženo tak, aby zde našli vyžití lidé všech věkových kategorií.   Číst dál »« Zobrazit méně

Rozlohou je ostrov menší, avšak co se týče služeb - přehlídka je zde opravdu široká. Od restaurací, pizzerii, barů a nejrůznějších obchodů, až po koncertní sály, antikvariáty a galerie umění. Denní programy můžete oživit například diskotékou na pláži, letním kinem nebo připravenými večerními programy. Ostrov také nabízí široké sportovní vyžití. K dispozici jsou zde bazény, tenisové kurty, golfový klub, windsurfing, plachtění nebo projížďky na koních.

Chcete luxusní ubytování? Speciální vilky s bazénem budou pro vás tím pravým. Jedná se o samostatné vilky s moderním zařízením - a hlavně s vlastním bazénem!
Albarella je prostě ideální místo pro prožití báječné dovolené!

 
23Albarella - Apartmány ALBARELLA

Apartmány ALBARELLA

Severní JadranAlbarella
Hodnocení:  94 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
    
23Albarella - Řadové domky ALBARELLA

Řadové domky ALBARELLA

Severní JadranAlbarella
Hodnocení:  94 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
    
24Albarella - Vilky ALBARELLA

Vilky ALBARELLA

Severní JadranAlbarella
Hodnocení:  94 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
     
23Albarella - Vilky s bazénem ALBARELLA

Vilky s bazénem ALBARELLA

Severní JadranAlbarella
Hodnocení:  90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
      
 
ubytovani