Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Lyžování v Itálii, které si zamilujete Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru


Dovolená v Rimini

oblibene historie mapa napiste
telefon 518 334 983
Po - Pá: 9.00 - 16.00
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho? 01.06. - 17.08.2024 / 1 týden
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 


Dovolená v letovisku Rimini

Rimini

Rimini je bezpochyby nejznámějším a nejrušnějším střediskem středního Jadranu

Město má antický původ a dodnes se zde dochovala řada římských a středověkých památek, např. Augustův oblouk, most Ponte di Tiberio a renesanční chrám Tempio Malatestiano. K atmosféře letoviska neoddělitelně patří typické pizzerie, kavárny a diskotéky s pulzujícím životem až do pozdních nočních hodin. Jsou zde obrovské možnosti sportovního a společenského vyžití pro všechny generace. Pobyt vhodný pro ty, kteří vyhledávají živější prostředí.

Riviéra v Rimini se skládá z několika částí

Marina Centro je samotné centrum města a je ideální pro milovníky zábavy a ruchu, prostě pro všechny, kdo chtějí být vždy v centru dění. Nachází se zde jedinečné delfinárium.

Miramare je nejjižnější částí Rimini a nachází se v blízkosti letiště. Navštívit zde můžete zábavní park Fabialandia.

Rivazzurra, Marbello a Bellariva jsou menšími a klidnějšími část Rimini. Najdete zde však dostatek restaurací, cukráren i obchodů.

Část Rivabella a San Giuliano jsou výhodně položeny nedaleko centra města. Jedná se o lokalitu, která je tvořena hotely a rezidencemi, současně však za pár minut dojdete do centra města, kde najdete nepřeberné množství obchodů, barů a restaurací.

Viserba a Rimini Viserbella jsou velmi oblíbenými částmi města s výhodnou polohou nedaleko centra, současně však se všemi službami při ruce. Nachází se zde známý park miniatur Italia in Miniatura nebo minerální pramen Sacramora.

Nejsevernější částí je Torre Pedrera s typickou širokou písečnou pláží. Jde o menší a klidnější část, jejíž hlavní výhodou je příznivá cena.

Kam v oblasti Rimini vyrazit

V okolí Rimini naleznete nespočet možností, jak si zpestřit vaši rodinnou dovolenou. Nachází se zde několik aquaparků, kde si užijete zábavu na skluzavkách a jiných vodních atrakcích. Jsou to aquaparky - Aquafan v Riccione, Aquabell v Bellaria nebo Atlantica v Cesenatico. Dále můžete navštívit zábavné parky s množstvím atrakcí Mirabilandia a Fabialandia. Dalším tipem je některé z delfinárií a akvárií v Cattolica, Riccione nebo Rimini. Zajímavým místem je i tématický park Italia in Miniatura v Rimini - Viserba, kde naleznete zmenšeniny slavných italských budov. Každou středu a sobotu se můžete na vaší dovolené v Rimini zajít podívat na místní trhy, které se konají na Piazza Cavour.

Počasí v Rimini

Počasí v Rimini se vyznačuje typickým středomořským klimatem a během letních měsíců zde bývá velmi teplo. Nejvyšší teploty bývají během prázdninových měsíců července a srpna, pohybují se okolo 28 °C. V mimosezóně (květen, červen a září) panují teploty asi 24 °C. Teplota moře se přes prázdniny pohybuje okolo 26 °C. V květnu a červnu je to cca 20 °C a v září je průměrná teplota moře 23 °C.

Webkamera Rimini – podívejte se online do známého letoviska

Díky webkameře se můžete do Rimini podívat hned teď. Vidíte výhled na pláž v části Marina Centro, která se nachází u ulice viale Ortiagara, nedaleko parku Briolini.

Doporučená ubytování v oblasti Rimini:

Rimini - Hotel TOURING YES ****
Hotel

TOURING YES ****

Emilia Romagna / Rimini
Rimini - Hotel BLUMEN ***
Hotel

BLUMEN ***

Emilia Romagna / Rimini
    
Hodnocení: 77 % ++++ ++++ ++++ +++- ----
Rimini - Hotel DUE MARI ****
Hotel

DUE MARI ****

Emilia Romagna / Rimini
    
Hodnocení: 85 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
Rimini - Hotel VIENNA OSTENDA ****
Hotel

VIENNA OSTENDA ****

Emilia Romagna / Rimini
   
Hodnocení: 94 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
 
ubytovani