maskot

SPORT V RIMINI

mapa napiste 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
  • letní zájezdy
  • First minute
  • Tipy
  •  
Zadejte oblast ...
Termín: 03.05.2019  -  14.06.2019
Cestující:4
zájezdů
 
welcome

SPORT V RIMINI

ludor
RIMINIRIMINIRIMINIRIMINIRIMINIRIMINI
ludor
 

Rimini je oblast sportovcům zaslíbená, sportovní zázemí je v tomto oblíbeném letovisku velmi široké.

Podél pláže se táhne nejdelší pobřežní promenáda, která měří 15 km. Vede z centra Rimini přes Riccione a Cattolici až do městečka Gabice Mare. Není tedy nic jednoduššího než sednout na kolo a užít si příjemnou projížďku podél pobřeží. Promenáda výborně poslouží také pro jogging nebo vyjížďku na kolečkových bruslích.

Na pláži si můžete zahrát plážový volejbal nebo se věnovat některému z vodních sportů. Vydat se prozkoumat pobřeží z jiné perspektivy můžete třeba na kánoi, šlapadle nebo vodním skútru, které si můžete vypůjčit v některém z mnoha stánků na pláži. Pro ty z vás, kdo chcete zažít více adrenalinu je zde windsurfingu nebo kitesurfingu.   Číst dál »« Zobrazit méně

Příznivci tenisu zde najdou nespočet tenisových kurtů, kde se můžou oddat této hře. V centru Rimini jsou to například tenisové kurt Circolo Marina Centro. Dále se zde můžete věnovat minigolfu, hřiště Rivergreen golf se nachází přímo v centru, nebo golfu. Golfový klub Verucchio Golf Club naleznete asi 15 km od centra.

V této oblasti si na své přijdou i cyklisté. Méně nároční cyklisté se můžou vydat po promenádě a užít si pohodovou projížďku podél pláže. Pokud Vám 15 km promenády nestačí, můžete pokračovat dále a dostat se až do přírodního parku Monte San Bartolo. Odměnou Vám bude úchvatná krajina plná zeleně a malých vesniček ukrytých mezi kopci. Přírodní park je zakončen malebným městem Pesaro. Celá trasa z Rimini do Pesaro měří asi 40 km. Dalším cílem může být úchvatné město San Marino, které je státem ve státě. Rozprostírá se na vrcholku kopce a je zde krásný výhled na pobřeží. Přímá trasa z Rimini do San Marina měří cca 20 km, ale trasu si samozřejmě můžete protáhnout.

Naše tipy na ubytování:

 
 
ubytovani