SPORT V RIMINI

napiste 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
  • Vyhledat dovolenou
  • First minute
  • Tipy
  •  
Zadejte oblast ...
Termín: 25.05.2018 - 06.07.2018
Cestující:4
zájezdů
 
welcome

SPORT V RIMINI

ludor
RIMINIRIMINIRIMINIRIMINIRIMINIRIMINI
ludor

Rimini je oblast sportovcům zaslíbená, sportovní zázemí je v tomto oblíbeném letovisku velmi široké.

Podél pláže se táhne nejdelší pobřežní promenáda, která měří 15 km. Vede z centra Rimini přes Riccione a Cattolici až do městečka Gabice Mare. Není tedy nic jednoduššího než sednout na kolo a užít si příjemnou projížďku podél pobřeží. Promenáda výborně poslouží také pro jogging nebo vyjížďku na kolečkových bruslích.

Na pláži si můžete zahrát plážový volejbal nebo se věnovat některému z vodních sportů. Vydat se prozkoumat pobřeží z jiné perspektivy můžete třeba na kánoi, šlapadle nebo vodním skútru, které si můžete vypůjčit v některém z mnoha stánků na pláži. Pro ty z vás, kdo chcete zažít více adrenalinu je zde windsurfingu nebo kitesurfingu.

Příznivci tenisu zde najdou nespočet tenisových kurtů, kde se můžou oddat této hře. V centru Rimini jsou to například tenisové kurt Circolo Marina Centro. Dále se zde můžete věnovat minigolfu, hřiště Rivergreen golf se nachází přímo v centru, nebo golfu. Golfový klub Verucchio Golf Club naleznete asi 15 km od centra.

V této oblasti si na své přijdou i cyklisté. Méně nároční cyklisté se můžou vydat po promenádě a užít si pohodovou projížďku podél pláže. Pokud Vám 15 km promenády nestačí, můžete pokračovat dále a dostat se až do přírodního parku Monte San Bartolo. Odměnou Vám bude úchvatná krajina plná zeleně a malých vesniček ukrytých mezi kopci. Přírodní park je zakončen malebným městem Pesaro. Celá trasa z Rimini do Pesaro měří asi 40 km. Dalším cílem může být úchvatné město San Marino, které je státem ve státě. Rozprostírá se na vrcholku kopce a je zde krásný výhled na pobřeží. Přímá trasa z Rimini do San Marina měří cca 20 km, ale trasu si samozřejmě můžete protáhnout.

Naše tipy na ubytování:

zobrazit více » « zobrazit méně
 

Hotel VILLA LIVIA **

Rimini - Marina Centro - Emilia Romagna
pěkný hotel leží přímo na hlavní promenádě, nedaleko pláže. Jedná se o depanda...

Itálie - Rimini - Marina Centro - VILLA LIVIA
      
Náš názor:  90 %

Rezidence AMARCORD

Rimini - San Giuliano - Emilia Romagna
velmi pěkná, moderní rezidence (r. 2010) s výhodnou polohou nedaleko centra 'a...

Itálie - Rimini - San Giuliano - AMARCORD
     
Náš názor:  92 %

Hotel EUROPA ***

Rimini - Marina Centro - Emilia Romagna
pěkný hotel se nachází přímo v centru Marina Centro a na hlavní promenádě. Vho...

10Itálie - Rimini - Marina Centro - EUROPA
        
Náš názor:  85 %