Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Lyžování v Itálii, které si zamilujete Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru


SPORT V RIMINI

oblibene historie mapa napiste
telefon 518 334 983
Po - Pá: 9.00 - 16.00
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho? 29.06. - 14.09.2024 / 1 týden
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 

SPORT V RIMINI

Rimini je oblast sportovcům zaslíbená.

Sportovní zázemí je v tomto oblíbeném letovisku velmi široké. Podél pláže se táhne nejdelší pobřežní promenáda, která měří 15 km. Vede z centra Rimini přes Riccione a Cattolica až do městečka Gabice Mare. Není tedy nic jednoduššího než sednout na kolo a užít si příjemnou projížďku podél pobřeží. Promenáda výborně poslouží také pro jogging nebo vyjížďku na kolečkových bruslích.


RIMINI RIMINI

Na pláži si můžete zahrát plážový volejbal nebo se věnovat některému z vodních sportů.

Vydat se prozkoumat pobřeží z jiné perspektivy můžete třeba na kánoi, šlapadle nebo vodním skútru, které si můžete vypůjčit v některém z mnoha stánků na pláži. Pro ty z vás, kteří chcete zažít více adrenalinu je zde windsurfing nebo kitesurfing.


RIMINI RIMINI

Nalezente zde také nespočet tenisových kurtů a golfové hřiště. V centru Rimini se můete tenisu oddat například na kurtu Circolo Marina Centro. Dále se zde můžete věnovat minigolfu, hřiště Rivergreen golf se nachází přímo v centru. Golfový klub Verucchio Golf Club naleznete asi 15 km od centra.


RIMINI RIMINI

V této oblasti si na své přijdou i cyklisté.

Méně nároční cyklisté se můžou vydat po promenádě a užít si pohodovou projížďku podél pláže. Pokud Vám 15 km promenády nestačí, můžete pokračovat dále a dostat se až do přírodního parku Monte San Bartolo. Odměnou Vám bude úchvatná krajina plná zeleně a malých vesniček ukrytých mezi kopci. Přírodní park je zakončen malebným městem Pesaro. Celá trasa z Rimini do Pesaro měří asi 40 km. Dalším cílem může být úchvatné město San Marino, které je státem ve státě. Rozprostírá se na vrcholku kopce a je zde krásný výhled na pobřeží. Přímá trasa z Rimini do San Marina měří cca 20 km, ale trasu si samozřejmě můžete protáhnout.

Naše tipy na ubytování v oblasti Rimini:

Rimini - Hotel PRESIDENT ****
Hotel

PRESIDENT ****

Emilia Romagna / Rimini
Rimini - Hotel RADAR ***
Hotel

RADAR ***

Emilia Romagna / Rimini
   
Hodnocení: 87 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
Rimini - Hotel VIENNA OSTENDA ****
Hotel

VIENNA OSTENDA ****

Emilia Romagna / Rimini
   
Hodnocení: 94 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
Cattolica - Rezidence CLUB HOUSE
Rezidence

CLUB HOUSE

Emilia Romagna / Cattolica
     
Hodnocení: 98 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++++

 
 
 
ubytovani