Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Lyžování v Itálii, které si zamilujete Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru


Dovolená v Caorle

oblibene historie mapa napiste
telefon 518 334 983
Po - Pá: 9.00 - 16.00
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho? 27.07. - 12.10.2024 / 1 týden
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 

Dovolená v letovisku Caorle

Caorle

Caorle

O Caorle se říká, že je nejhistoričtější z letovisek mezi Benátkami a Terstem. Staré centrum Caorle je bezesporu nejmalebnější na  severním pobřeží Jadranu. Pyšní se velmi pěkným historickým centrem s typickými barevnými domky, úzkými uličkami plnými obchůdků, pizzerií a kavárniček. Caorle bývalo původně ostrovem - klikaté uličky v centru Caorle byly ještě před několika sty lety vodními kanály proto se i dnes často nazývá „malými Benátkami“. Je to vyhledávané letovisko nejen pro své pláže s jemným zlatavým pískem, které se zvolna svažují do moře. Dovolená v Caorle nabízí možnosti sportovního a kulturního vyžití – jsou tu půjčovny kol a kolečkových bruslí a propracovaná infrastruktura cyklostezek. Můžete si zahrát tenis, volejbal, fotbal, golf a taky navštívit malířské a sochařské výstavy nebo v neposlední řadě tradiční rybí trh. Neopakovatelná atmosféra starého města každoročně přiláká tisíce turistů.

Caorle - Hotel SAVOY ****
Hotel

SAVOY ****

Severní Jadran / Caorle
      
Hodnocení: 90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
Caorle - Villaggio LUNA 1 a 2
Villaggio

LUNA 1 a 2

Severní Jadran / Caorle
    
Hodnocení: 84 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
Caorle - Apartmány PANFILO
Apartmány

PANFILO

Severní Jadran / Caorle
    
Hodnocení: 90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--

Caorle Porto S. Margherita

Část Porto Santa Margherita se stejnojmennou hlavní třídou, kterou lemuje hodně vegetace, je od starého města Caorle oddělena ústím řeky Livenza. Městečko bylo vystavěno v průběhu 70. let a dnes patří k největším přístavům jachet a plachetnic na severním Jadranu. Poklidná atmosféra letoviska, dlouhá pláž z jemného písku, příznivá cena i dobrá kvalita ubytování - to je záruka strávení příjemné dovolené.

Caorle - Lido Altanea

Caorle Lido Altanea je nově zbudovaným malým městečkem, které leží ve stejnojmenném údolí, mezi Porto Santa Margherita a Duna Verde, pouhých 5 km od centra Caorle. Rozlehlé udržované zahrady a v nich rezidence a villaggia s bazény a pestrou škálou poskytovaných služeb, cyklistické a bruslařské stezky, golfové hřiště a taky komerční prostory s obchody, bary a restauracemi. Jedním z důležitých bodů v Altanei je galerie "La Quercia", která je také hlavním místem zábavy . Lido Altanea je rovněž skvělým výchozím bodem pro podnikání nejrůznějších výletů. V dosahu ruky jsou Benátky a dalších slavná italská města a místa jako je Terst, Verona, jezero Garda, Trevisa, Udine atd. Ideální místo pro turisty, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou v kontaktu s přírodou, aniž by se vzdali pohodlí moderního života.

Ubytování v Caorle

V Caorle naleznete všechny typy ubytování. Hotelové pokoje s polopenzí, levné apartmány i campingy, kde si vaše děti užijí spoustu zábavy u animačních programů. Ze širokých možností si vybere opravdu každý.

Zábava

Jen pár kroků od historického centra Caorle naleznete aquapark Aquafollie, kde si s celou rodinou užijete zábavu na skluzavkách a jiných vodních atrakcích. Děti jistě potěší také blízký lunapark. Ve večerních hodinách je ideální čas na procházku malebným starým městem, které nabízí nespočet restaurací a barů, butiků a obchůdků. Každou sobotu se můžete na vaší dovolené v Caorle zajít podívat na místní trhy, které se konají na parkovišti u autobusového nádraží a aquaparku.

Počasí v Caorle

Počasí v Caorle se vyznačuje typickým středomořským podnebím a během letních měsíců bývá velmi teplo. Nejvyšší průměrné teploty bývají během července a srpna a pohybují se okolo 28 °C. V mimosezóně (květen, červen a září) panují teploty cca 23 °C. Teplota moře se přes prázdniny pohybuje okolo 26 °C. V květnu je to cca 20 °C a v červnu a září je průměrná teplota moře 22 °C.

Webkamera Caorle – podívejte se online do známého letoviska

Díky webkameře se můžete do Caorle podívat hned teď. Vidíte známou promenádu vedoucí ke kostelíku Madonna dell´Angelo, který odděluje západní a východní část letoviska.

Doporučená ubytování v letovisku Caorle:

Caorle - Lido Altanea - Rezidence PIOPPI
Rezidence

PIOPPI

Severní Jadran / Caorle - Lido Altanea
     
Hodnocení: 90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
Caorle - Lido Altanea - Villaggio BETULLE
Villaggio

BETULLE

Severní Jadran / Caorle - Lido Altanea
     
Hodnocení: 80 % ++++ ++++ ++++ ++++ ----
Caorle - Apartmány CRISTOFORO COLOMBO
Apartmány

CRISTOFORO COLOMBO

Severní Jadran / Caorle
   
Hodnocení: 94 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
 
ubytovani