Nechejte hledání na nás Oblíbená ubytování Historie hledání Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Lyžování v Itálii Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru

Dovolená v Caorle

mapa napiste 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
Zadejte oblast ...
Termín: 03.05.2019  -  14.06.2019
Cestující:4
zájezdů
 

Dovolená v letovisku Caorle

Caorle

Caorle

O Caorle se říká, že je nejhistoričtější z letovisek mezi Benátkami a Terstem. Staré centrum Caorle je bezesporu nejmalebnější na severním pobřeží Jadranu. Pyšní se velmi pěkným historickým centrem s typickými barevnými domky, úzkými uličkami plnými obchůdků, pizzerií a kavárniček. Caorle bývalo původně ostrovem - klikaté uličky v centru Caorle byly ještě před několika sty lety vodními kanály proto se i dnes často nazývá „malými Benátkami“. Je to vyhledávané letovisko nejen pro své pláže s jemným zlatavým pískem, které se zvolna svažují do moře. Caorle nabízí i jiné možnosti sportovního a kulturního vyžití – jsou tu půjčovny kol a kolečkových bruslí a propracovaná infrastruktura cyklostezek. Můžete zde si zahrát tenis, volejbal, fotbal, golf a taky navštívit malířské a sochařské výstavy nebo v neposlední řadě tradiční rybí trh. Neopakovatelná atmosféra starého města každoročně přiláká tisíce turistů.

Caorle Porto S. Margherita

Část Porto Santa Margherita se stejnojmennou hlavní třídou, kterou lemuje hodně vegetace, je od starého města Caorle oddělena ústím řeky Livenza. Městečko bylo vystavěno v průběhu 70. let a dnes patří k největším přístavům jachet a plachetnic na severním Jadranu. Poklidná atmosféra letoviska, dlouhá pláž z jemného písku, příznivá cena i dobrá kvalita ubytování - to je záruka strávení příjemné dovolené.

Caorle - Lido Altanea

Caorle Lido Altanea je nově zbudovaným malým městečkem, které leží ve stejnojmenného údolí, mezi Porto Santa Margherita a Duna Verde, pouhých 5 km od centra Caorle. Rozlehlé udržované zahrady a v nich rezidence a villaggia s bazény a pestrou škálou poskytovaných služeb, cyklistické a bruslařské stezky, golfové hřiště a taky komerční prostory s obchody, bary a restauracemi. Jedním z důležitých bodů v Altanei je galerie "La Quercia", která je také hlavním místem zábavy . Lido Altanea je rovněž skvělým výchozím bodem pro podnikání nejrůznějších výletů. V dosahu ruky jsou Benátky a dalších slavná italská města a místa jako je Terst, Verona, jezero Garda, Trevisa, Udine atd. Ideální místo pro turisty, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou v kontaktu s přírodou, aniž by se vzdali pohodlí moderního života.

Doporučená ubytování v letovisku Caorle:

Caorle - Hotel SAVOY ***+

Hotel SAVOY ***+

Severní JadranCaorle
Hodnocení:  90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
      
Caorle - Villaggio LUNA 1 a 2

Villaggio LUNA 1 a 2

Severní JadranCaorle
Hodnocení:  80 % ++++ ++++ ++++ ++++ ----
    
Caorle - Apartmány PANFILO

Apartmány PANFILO

Severní JadranCaorle
Hodnocení:  90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
    
Caorle Porto S. Margherita - Vilky LOS NIDOS

Vilky LOS NIDOS

Severní JadranCaorle Porto S. Margherita
Hodnocení:  68 % ++++ ++++ ++++ ++-- ----
   
Caorle - Lido Altanea - Rezidence AI PIOPPI

Rezidence AI PIOPPI

Severní JadranCaorle - Lido Altanea
Hodnocení:  90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
     
Caorle - Lido Altanea - Villaggio LE BETULLE

Villaggio LE BETULLE

Severní JadranCaorle - Lido Altanea
Hodnocení:  76 % ++++ ++++ ++++ +++- ----
     
Caorle - Apartmány SELENIS

Apartmány SELENIS

Severní JadranCaorle
Hodnocení:  88 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
  
Caorle - Apartmány CRISTOFORO COLOMBO

Apartmány CRISTOFORO COLOMBO

Severní JadranCaorle
Hodnocení:  96 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
   
 
ubytovani