Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Lyžování v Itálii, které si zamilujete Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru


Dovolená v Itálii se psem

oblibene historie mapa napiste
telefon 518 334 983
Po - Pá: 9.00 - 16.00
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho? 01.06. - 17.08.2024 / 1 týden
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 

Dovolená v Itálii se psem

Dovolenou si nemusíte užívat pouze vy, ale i váš čtyřnohý miláček.

A co je třeba pro to, aby pejsek mohl vyrazit na dovolenou s vámi? Pas pro malá zvířata, tetování nebo čip a očkování proti vzteklině nejdříve rok a nejpozději 21 dnů před cestou. Pokud vše máte, pak nic nebrání tomu, vyrazit společně na dovolenou. Některá letoviska mají psí pláže, které jsou vybaveny pro potřeby psů a nabízejí jim možnost osvěžit se ve vodě.

SEVERNÍ JADRAN

Bibione-Lido dei Pini – kousek od části Bibione Spiaggia se nachází nejkrásnější a největší psí pláž PLUTO, která je 1,5km dlouhá. Tato pláž nabízí pejskům úžasný komfort a je rozdělena na část volnou a část s plážovým servisem. Pokud se rozhodnete zakoupit plážový servis, uděláte svému pejskovi určitě velkou radost. Díky tomu si bude užívat vlastního lehátka, misky s čerstvou vodou, slunečník nebo iglu, které jej uchrání před sluníčkem. Osvěžit pejska můžete i pod sprchou nebo mu koupit kopeček psí zmrzliny. Na bezpečí čtyřnohých miláčků zde dohlíží pan veterinář.

Nudit se zde určitě nebudete - v Bibione máte možnost navštívit agility, trekking, soutěže krásy nebo si můžete jednoduše užít procházku po pobřeží.
Lignano Sabbiadoro tato pláž již není tak komfortně vybavená, ale i zde si mohou pejsci oddechnout na volné pláži. DOGGY BEACH – na této cca 8km dlouhé pláži se o svého pejska bát opravdu nemusíte. Jsou tu pro ně připraveny slunečníky, lehátka, sprchy, a dokonce i bazén pro menší plemena, která si zde mohou otestovat své schopnosti plavání. Dále zde najdete obchod se psími potřebami, veterinární službu a agility.

Lignano Rivirea – psí pláž DUKE BEACH se nachází blízko Villaggia PINO MARE, služby pro psi: lehátka, jako pro lidi tak i pro zvířata, agility, misky s vodou, sprchy, zmrzlina, také obchody s věcmi pro psy a veterinární služba.

Lido di Jesolo – zde je psí pláž BAU BAU BEACH. Ta nabízí slunečníky, lehátka různých velikostí, misky s vodou, sprchy a zábavu při agility. Každý psík zde musí mít platný očkovací průkaz. Dále je nutné, aby měl vodítko, náhubek, obojek proti blechám nebo aplikovaný antiparazitní prostředek.

Caorle - BAU BEACH – je vyhrazená část pláže pro zvířata (psy, kočky). Naleznete zde plážový servis (1 slunečník a 2 křesla), napajedla a sprchové kouty. Povolen vstup psům do vody. Nachází se zde i plavčík.

Caorle Porto S. MargheritaBagni ALGA MARINA E MARGHERITA nachází se na Viale Lepanto. Část pláže je vyhrazena pro psy se všemi službami, povoleny jsou jen malá a střední plemena. Psi tu nemají povolen vstup do moře, můžou se volně pohybovat ve vyhrazeném prostoru pod dohledem majitele, najdete tu borovicový les, který je skvělí na úkryt před sluncem.

Rosolina Mare – psí pláž TAMERICI DOG, nabízí plážový servis (1 slunečník + 2 křesla + lehátko pro psa), fontány, veterinární služby, agility.

GradoLA SPIAGGIA DI SNOOPY – nachází se v zadní části u borovicového lesa v blízkosti Campu Bosco, psi mají povolen vstup do moře. Poskytované služby: slunečník a lehátka, lehátka pro psy, misky, vodítka a sprchy.

EMILIA ROMAGNA

Lido di Pomposa – blízko Campingu VIGNA SUL MARE (cca 400m) se nachází psí pláž BAU BEACH. Zde je povolen vstup se psem, avšak pejsci mají vstup do vody zákaz.
Cesenatico – Bagno Corallo v oblasti Villamarina, pro psi je zde určena pláž FIDO BEACH – ta je dlouhá cca 300m a nachází se v malebném městečku San Mauro Mare, které je jen 5 kilometrů od Rimini a Cesenatico. Na volné pláži WANDA BEACH je také část pláže vyhrazena pro pejsky a jejich majitele. Tato psí pláž je dokonce členěna ještě podrobněji, a to na část pro malá a velká plemena. Areál nabízí sprchy, slunečníky a fontány na vodu.
Rimini - Miramare – pláž Bagno Silvano, cca 150m, je na hranici mezi Rimini a Riccione. Vstup je zde volný pro psy i kočky. K dispozici jsou oplocené zóny se slunečníky a dvě fontány s vodou.

MARCHE

V Marche jsou dvě psí pláže, a to ISLAMORADA se nachází cca 50km od Cesenatica a pláž SCOOBY DOO BEACH

ABRUZZO

Silvi Marina – na jihu města můžete najít veřejnou psí pláž BAU BEACH, kde mohou vaši miláčci volně pobíhat. Tato pláž je přístupná od 1/4 do 31/10. Vstup je zde zdarma, ale plážový servis zde neočekávejte. Lehátko a slunečník si však můžete přinést vlastní.

GARGÁNO

Vieste - zde najdete psí pláž LIDO FANTASY BEACH. Pejsci tu však nemohou volně pobíhat, ale musí být na vodítku a mít náhubek.

TOSKÁNSKO

Právě v Toskánsku se v posledních letech objevilo nejvíce pláží, kde je povolen vstup se psy. Cecina – zde jsou dvě psí pláže: v jižní části najdete 100m dlouhou pláž BAU BEACH a v severní části (Fosso Nuovo e Gorette) je další 60m dlouhá pláž. San Vincenzo – psí pláž DOG BEACH se nachází na cestě ze San Vincenza směrem na Piombino. Pláže, kde je povolen vstup se psy ale vstup do vody mají zakázán: Marina di Massa, Forte dei Marmi, Marina di Pietrsanta, Lido di Camaiore, Viareggio, Marina del Lago di Torre Puccini.

LIGÚRSKA RIVIÉRA

Všechny psí pláže zde nabízejí veterinární služby, psi musí mít očkovací průkaz a být na vodítku. Povoleny jsou psi všech velikostí. Alassio – psí pláž BABA BEACH – část pláže je vyhrazena i pro koupání psů. Pláž Bagni La Scogliera – zde se mohou psi volně pohybovat. Laigueglia – pláž Bagni Antille a Capo Mele – jedná se o placenou pláž. Capo Marina – zde je psí pláž – jedná se o placenou pláž. Abisola Marina – pláž BAU BAU VILLAGE, placená pláž. Janov – oblast Vesima, na volné pláži se mohou psi volně pohybovat a neplatí zde zákaz vstupu psů do vody. Soukromá pláž je zde také a jmenuje se Punta Vagno. Porto Maurizio – pláž Beach Municipal, na tuto pláž mají povolen vstup psy s maximální hmotností do 30kg. Pietra Ligure – dvě psí pláže: pláž RIN TIN BEACH a pláž EX SOGGIORNO LEONESSA. Finale Ligure – zde najdete psí pláž Finale Ligure. Jedná se o volnou pláž. Sanremo – jedná se o volnou pláž nabízející psí sprchy a misky na vodu. Psi zde mohou pobíhat na volno a do moře mají povolen vstup i bez majitele. Ventimiglia – jedná se o soukromou pláž. Lido Spotorno – zde je psí pláž PLUTO BEACH, soukromá pláž.

Volné pláže, kde je možný vstup se psem:

Spiaggia di Brussa – najdete ji mezi letovisky Bibione a Caorle, je 4km dlouhá. Laguna del Mort – Eraclea Mare. Rimini - San Giuliano – část pláže, zóna Libeccio. Pláž Beach 33 – volný vstup psům včetně „nebezpečných“ ras. Při vstupu je nutné předložit platný očkovací průkaz. Psi mají zákaz vstupu do vody. Lago di Garda – psi mají zakázán vstup do vody, na plážích je nutné mít psa na vodítku - Salo, Tignale, Tremosine, Bardolino, Brenzone, Lazise, Peschiera, Torri, Sirmione.

Doporučená ubytování v Itálii se psem:

Bibione Spiaggia - Apartmány MALTA
Apartmány

MALTA

Severní Jadran / Bibione Spiaggia
Porto Recanati - Villaggio PARADISE VACANZE
Villaggio

PARADISE VACANZE

Marche / Porto Recanati
       
Hodnocení: 70 % ++++ ++++ ++++ ++-- ----
Bibione Spiaggia - Villaggio DELLE MEDUSE
Villaggio

DELLE MEDUSE

Severní Jadran / Bibione Spiaggia
   
Hodnocení: 84 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
Lido di Pomposa - Camping VIGNA SUL MAR
Camping

VIGNA SUL MAR

Emilia Romagna / Lido di Pomposa
      
Hodnocení: 82 % ++++ ++++ ++++ ++++ ----
Pietra Ligure - Rezidence SANT´ANNA
Rezidence

SANT´ANNA

Ligurská Riviéra / Pietra Ligure
       
Hodnocení: 90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
Pietra Ligure - Rezidence MIRIAM
Rezidence

MIRIAM

Ligurská Riviéra / Pietra Ligure
       
Hodnocení: 84 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
Cecina Mare - Hotel rezidence CLUB STELLA MARINA ***
Hotel rezidence

CLUB STELLA MARINA ***

Toskánsko - moře / Cecina Mare
       
Hodnocení: 90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
San Vincenzo - Camping HU ALBATROS
Camping

HU ALBATROS

Toskánsko - moře / San Vincenzo
      
Hodnocení: 88 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--

 
 
 
ubytovani