maskot

Cykloturistika - rozjeďte to naplno!

mapa napiste 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
  • letní zájezdy
  • Last minute
  • Tipy
  •  
Zadejte oblast ...
Termín: 03.05.2019  -  14.06.2019
Cestující:4
zájezdů
 
welcome

Cykloturistika - rozjeďte to naplno!

ludor
CYKLOCYKLOCYKLOCYKLOCYKLOCYKLO
ludor
 

Příjemné strávení dovolené již nemusí představovat pouze celodenní lenošení u moře. Vaši dovolenou múžete oživit - máme pro vás skvělý tip!

Obohaťte dovolenou o nové zážitky a projeďte se Itálií na kole. Strávíte tak zábavné odpoledne s rodinou či přáteli a navíc posílíte své tělo!

Velmi rychle poznáte, že pro jízdu na kole je Itálie přímo stvořená. Díky velkému množství kvalitních cyklotras můžete projet své oblíbené letovisko křížem krážem. Díky klidné projížďce po pobřeží z Vás spadnou všechny starosti a únava.

Na své si zde přijdou zdatní i méně zdatní sportovci. Rodiny s dětmi si užijí relaxační jízdu podél pobřeží.   Číst dál »« Zobrazit méně

Zdatnější cyklisté mohou podniknout náročnější výlety do vnitrozemí, kde se mohou na chvíli zastavit v čase a obdivovat původní starobylá městečka.

Kola je možné přivézt vlastní nebo si je jednoduše půjčit přímo na místě. Sdělte nám své představy! Rádi vám doporučíme vhodné ubytování s ohledem na Vaše nároky na kvalitu, cenu a samozřejmě také s možností úschovy kol.

 
 
ubytovani