Montepaone - Kalábrie

napiste 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
  • Vyhledat dovolenou
  • First minute
  • Tipy
  •  
Kalábrie:Montepaone
Termín: 25.05.2018 - 06.07.2018
Cestující:4
zájezdů
 

Montepaonecelý popis

Hodnocení70010047 %
Klienti CK LudorMontepaone
Ověřeno: Klienti CK Ludor
Ověřeno a hodnoceno klienty, kteří byli v daném letovisku: 47
Celkový počet hodnocených ubytovacích zařízení: 3
Počasí

Klidné letovisko leží v oblasti překrásných písečných pláží s fotogenickými kulisami hor v pozadí, mezi středisky Copanello a Soverato, ve kterých se každý pátek konají trhy.

Tipy na výlet

CATANZARO (Hlavní město provincie a regionu leží na náhorní plošině, která se svažuje k jihu, východu i západu. Známé průmyslové centrum a sídlo arcibiskupa. Uprostřed stojí katedrála a kostel San Domenico (nebo Chiesa del Rosario), který je vyzdoben vzácnými obrazy a sochami. Krásný rozhled je z Via Bellavista na jižní straně města a z městské zahrady na východě.)
STILO (Zemětřesením poškozené městečko, ležící na úpatí hory Monte Consolino, je městem filozofa Tommase Campanelly. Historicky a kulturně cennou památkou je známá cihlová bazilika Cattolica z 10. století.)
GERACE Dnes národní památka a romantické městečko s charakteristickými uličkami, paláci a obchůdky se řemeslnou výrobou v historickém centru, slavné díky své velkolepé katedrále, největší církevní stavbě v Kalábrii. Na nejvyšším místě městečka se na skále tyčí ruiny normanskému hradu. Za návštěvu stojí také kostel sv. Františka (Chiesa San Francesco) a kostel San Giovannello.

Doporučené ubytování v letovisku Montepaone

Rezidence
IL PESCATORE A MARINALONGA

Montepaone

Charakteristika: obě třípatrové rezidence se nachází blízko pláže a v centru městečka Montepaone, několik minut od nákupního centra a jsou od sebe ...

CK Ludor - Rezidence IL PESCATORE A MARINALONGA