maskot

Itálie - podzimní relax v Bibione - tip na dovolenou

mapa napiste 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
  • letní zájezdy
  • First minute
  • Tipy
  •  
Zadejte oblast ...
Termín: 03.05.2019  -  14.06.2019
Cestující:4
zájezdů
 

PODZIMNÍ RELAX - tip nejen na podzimní prázdniny!

Bibione to není jen letní dovolená – moře a slunce, žhavá pláž a spousta lidí o letních prázdninách...

Díky nově vybudovanému centru lázní zde můžete strávit i klidný pobyt na podzim! Moderní lázně BIBIONE THERMAE jsou otevřeny po celý rok – obklopené borovicovým lesem a s krásným výhledem na moře – jsou koncipovány jako oáza klidu a relaxu.

Plně vybavené lázeňské centrum poskytuje rozsáhlé služby pod dohledem kvalifikovaného personálu.

Představuje dokonalou harmonii termální, klimatické a světelné léčby, jejich vlastnosti a účinnost jsou uznány Ministerstvem zdravotnictví. Termální voda dosahuje teploty 52 stupňů a je čerpána z hloubky 500 m. Kromě lázeňské léčby a rehabilitace jsou k dispozici fitness, beauty farm, rozsáhlý park s vnějšími a vnitřními termálními bazény s hydromasáží a vodními hrami pro dospělé i děti, sauny, turecké lázně, solárium a restaurační služby. Dokonalou relaxaci můžete završit podvečerními procházkami po liduprázdných plážích...

Léčebné kúry: inhalace, bahenní koupele, jeskynní terapie, masáže, fyziokinezioterapie, hydrokinezioterapie, cévní rehabilitace, lékařské prohlídky a diagnostické testy.

Pobyt si můžete zpříjemnit výlety po okolí.

Spousta zajímavých míst láká k návštěvě – např. Grado a Aquileia (60 km), romantické město Portogruaro (35 km), Terst a zámek Miramare (100 km), Villa Manin v Passariano (44 km), Benátky (100 km) a mnohé další...

Doporučená ubytování s jedním celodenním vstupem pro 2 osoby do termálních lázní:
(platí pro pobyty od 22. 9. do 11. 5. 2019 na minimálně 7 nocí, vstup do lázní je možný kterýkoliv den kromě úterý a 25. 12.)


 
 
 -

Hodnocení:  84 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
       
 -

Hodnocení:  90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
       
 -

Hodnocení:  80 % ++++ ++++ ++++ ++++ ----
   
 
ubytovani