Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Lyžování v Itálii, které si zamilujete Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru


Prázdninová střediska

oblibene historie mapa napiste
telefon 518 334 983
Po - Pá: 9.00 - 16.00
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho? 27.04. - 13.07.2024 / 1 týden
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 
welcome

Prázdninová střediska

ludor
KempyKempyKempyKempyKempyKempy
ludor
 

Chcete si užít dovolenou plnou pohody a odpočinku? Máme pro Vás výborný tip - zkuste si vybrat ubytování z široké nabídky našich kempů a villaggií.

Tato ubytování jsou výbornou volbou pro všechny, které nelákají apartmánové domy nebo vysoké budovy hotelů, ale dávají přednost neformální atmosféře a rušnějšímu prostředí. Právě zde můžete strávit svoji úžasnou dovolenou, odpočinout si a načerpat nové síly. Prostředí kempu ocení především rodiče s dětmi nebo mladí lidé, kteří mají rádi ruch a zábavu. Všichni ti zde mají možnost užít si dovolenou snů. Zatímco vaše děti stráví zábavný den plný různých aktivit v rámci animačních programů, zabaví se v dětských koutcích, spálí mnoho energie skotačením v bazénu nebo s míčem na hřišti - vy můžete odpočívat celé dopoledne na pláži nebo u bazénu a užívat si slunce a příjemné nic nedělání. Jakmile vás tato činnost omrzí, můžete si zpestřit svůj program a zahrát si s přáteli volejbal, stolní tenis nebo minigolf.   Číst dál »« Zobrazit méně

Většina z vás se také jistě ráda zapojí do pořádaných animačních programů pro dospělé. A večer záleží už jen na vás - zda se zajdete pobavit na organizované večerní programy nebo dáte přednost menšímu kolektivu a posedíte s přáteli na terase.

Nejširší nabídku kempů a villaggií máme bezpochyby v oblasti Severního Jadranu, avšak to vás nemusí nikterak omezovat. Pokud máte zájem o jinou oblast ITÁLIE u nás si určitě vyberete. Výborně vybavené kempy a villaggia nejdete v rámci celé země - ve střední části můžeme doporučit oblast Emilia Romagna, Abruzzo, Toskánsko nebo také v jižní části Kalábrie. Dokonce i v případě zájmu o jezera dokážeme splnit vaše přání a nabídnout vám zde např. letovisko Cisano di Bardolino, kde najdete krásný Camping SERENELLA.
.

 
 
ubytovani