Tortoreto Lido - Abruzzo

napiste 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
  • Vyhledat dovolenou
  • Last minute
  • Tipy
  •  
Zadejte oblast ...
Termín: 28.04.2018 - 09.06.2018
Cestující:4
zájezdů »
 

Tortoreto Lidocelý popis

Hodnocení88010016 %
Klienti CK LudorTortoreto Lido
Ověřeno: Klienti CK Ludor
Ověřeno a hodnoceno klienty, kteří byli v daném letovisku: 16
Celkový počet hodnocených ubytovacích zařízení: 2
Počasí

Tortoreto Lido. Letovisko nabízí písečné pláže, průzračně čisté moře. Promenády lemované palmami, borovicemi a oleandry. Přehled ubytování. Sportovní vyžití.

Tipy na výlet

ŘÍM (okouzlující hlavní město se známými památkami, jako je např. Coloseum, Forum Romanum, Kapitol s jezdeckou sochou Marka Aurelia, Fontána di Trevi, Španělské schody, Panteon – nejstarší antický chrám na světě, Vatikán s Bazilikou sv. Petra. Autobusové zájezdy se pořádají z Martinsicura, Silvi Marina)
ATRI A SILVI ALTA (městečka s typickou abruzzskou architekturou, z obou míst, která leží asi 400 m nad mořem, je nádherný výhled na celé pobřeží i na pohoří Gran Sasso)
AQUAPARK (Montesilvano, Tortoreto Lido, Vasto)
L’AQUILA (hlavní město regionu a významné kulturní centrum s mnoha památkami, které bylo v roce 2009 zasaženo zemětřesením, i tak stojí ale za návštěvu)
GRAN SASSO (krásné hory v národním parku, kde je možné vidět ojedinělé druhy rostlin a živočichů (abruzzský kamzík, orel královský, nejedovatá zmije orsínská)

Doporučené ubytování v letovisku Tortoreto Lido

Camping
SALINELLO

Tortoreto Lido

Charakteristika: velmi příjemný kemp leží ponořený do zeleně piniového háje, přímo na pobřeží Jaderského moře. Klientům nabízí bohaté sportovní a ...

CK Ludor - Camping SALINELLO
      

Rezidence
ABRUZZO RESORT

Tortoreto Lido

Charakteristika: moderní rezidence, která byla otevřená v roce 2013, nachází se blízko pláže letoviska Tortoreto Lido. ...

CK Ludor - Rezidence ABRUZZO RESORT