Charakteristika: Hotel nabízí následující služby:recepce, bar,výtah,wi-fi,soukromé parkoviště (dle dostupnosti),krytý bazén a lázně. Pokoje jsou vybaveny:vlastní koupelna,fén,telefon,SAT-TV a trezor.
Poloha: Hotel San Valier se nachází v Cavalese ve Val di Fiemme asi 300 m od sjezdovek.,na ca.50 km do Bozen a na ca.150 km na letiště Verona.Za pár minut se dostanete k hokejové a sportovní aréně.
Stravování: Snídaně: Obohacený bufet (pouze pro 'zima 2024/2025 Bed and Breakfast')
- Snídaně: Italský bufet (pouze pro „Bed and Breakfast Sommer 2025“)
- Poloviční srpnová večeře: Volitelné za poplatek, slevy na děti dle smlouvy (pouze pro 'Leto 2025 Bed and Breakfast')
- Info: Možnost povečeřet v hotelové restauraci po rezervaci za zvýhodněnou cenu 25 €.00 za dospělou osobu, se slevami pro děti: 0-4 roky 5 €.00;5-12 let 12 €.50.
Večeře se skládá ze 3 chodů s možností výběru ze 2 prvních chodů,2 sekundové kurzy,příloha a ovoce / dezert. (pouze pro 'zima 2024/2025 Bed and Breakfast')
- Info: Možnost povečeřet v hotelové restauraci po rezervaci za zvýhodněnou cenu 25 €.00 za dospělou osobu, se slevami pro děti: 0-4 roky 5 €.00;5-12 let 12 €,50.
Večeře se skládá ze 3 chodů s možností výběru ze 2 prvních chodů,2 sekundové kurzy,příloha a ovoce / dezert. (pouze pro „Nocleh se snídaní v létě 2025“)
- Parkovací místo dle dostupnosti:zahrnuta
- Kyvadlová doprava na vyžádání:na poplatek, do lyžařského areálu (ve stanovených časech) (pouze pro „Bed & Breakfast Zima 2024/2025“)
- wifi:zahrnuta,v celém hotelu
- Domácí zvířata povolena na vyžádání: malí psi 10 € na den, platí se na místě (pouze pro „Bed & Breakfast Zima 2024/2025“)
- Domácí zvířata povolena na vyžádání: malý/střední psi 10 € na den, platí se na místě (pouze pro „Bed and Breakfast Sommer 2025“)
-
Parkování: Parkovací místo dle dostupnosti v ceně
- Kyvadlová doprava na vyžádání Za poplatek, do lyžařského areálu (ve stanovených časech) (pouze pro „Bed & Breakfast Zima 2024/2025“)
Zvíře: Zvířata povolena na vyžádání, malí psi 10 € na den, platí se na místě (pouze pro „Bed & Breakfast Zima 2024/2025“)
- Zvířata povolena na vyžádání malý/střední psi 10 € na den, platí se na místě (pouze pro „Bed and Breakfast Sommer 2025“)
-
Bazén: Krytý bazén: sq.m. (pouze pro 'zima 2024/2025 Bed and Breakfast')
Další informace: SLUŽBY
- Parkovací místo dle dostupnosti v ceně
- Kyvadlová doprava na vyžádání Za poplatek, do lyžařského areálu (ve stanovených časech) (pouze pro 'zimní 24/25 Bed and Breakfast')
- WiFi v ceně,v celém hotelu
- Zvířata povolena na vyžádání, malí psi 10 € na den, platí se na místě (pouze pro „Winter 24/25 Bed and Breakfast“)
- Domácí zvířata povolena na vyžádání malý/střední psi 10 € na den, platí se na místě (pouze u „Sommer 25 Bed and Breakfast“)
-
Rodina: Dětská postýlka dle dostupnosti: 5 € za den, platí se na místě (pouze pro „Bed & Breakfast Zima 2024/2025“)
- Dětská postýlka dle dostupnosti: 10 € za den, platí se na místě (pouze pro „Bed and Breakfast Sommer 2025“)
- Info: příplatek za dětskou postýlku 0-2.99 let možné pouze v komfortních pokojích (pouze pro 'zima 2024/2025 Bed and Breakfast')
Vybavení hotelu: check-out: PŘED 10:00;bankovní karty:VÍZUM,MASTERCARD;pokoj pro handicapované na vyžádání:na vyžádání;budovy:1
POSTAVEN V ROCE 1970
OBNOVEN V ROCE 2005;počet podlaží:3;celkem pokojů: 44;check-in:OD 14:00 AŽ 18:00;tv místost;zahrada;bar;restaurace;výtah;recepce:08.00- 21.00
Vybavení pokojů: wifi;balkon;sociální zařízení;tv - sat;fén;telefon;trezor;výhled na hory/ vnitrozemí;výhled do zahrady;topení
Vzdálenosti: vzdálenost sjezdovky: NADMOŘSKÁ VÝŠKA:ca.1000 m.ca.100 M DO SKILIFŮ ALPE CERMIS,VZDÁLENOST OD AUTOBUSOVÉ ZASTÁVKY:ca.30 mil,VZDÁLENOST OD NÁDRAŽÍ:ca.24,5 km,VZDÁLENOST OD LETIŠTĚ: "VALERIO CATULLO" VERONA:ca.149 KM,VZDÁLENOST OD LÉKÁRNY:ca.400 milionů,VZDÁLENOST OD NEMOCNICE:ca.1 KM,VZDÁLENOST OD CENTRA MĚSTA:ca.500 milionů,VZDÁLENOST OD OBCHODŮ:ca.500 milionů,VZDÁLENOST OD RESTAURACE/BARŮ:ca.500 milionů
Cavalese
Cavalese = sluneční teras s výhledem na horský masív Lagorai!
• Cavalese je bráno jako „hlavní“ město Val di Fiemme, má malebné historické centrum. Najdete zde různé obchody s módou, ale i místními specialitami, také bary, restaurace, veřejný bazén a zimní stadion, který je otevřený i v letních měsících.
• Doporučujeme navštívit kostel Sv. Sebastiana, který má nádhernou zvonici, dále kostel Nanebevzetí panny Marie (z roku 1112), který se nachází kousek od zdejšího parku Parco della Pieve. Za povšimnutí stojí i budova “Banco de la reson”, kde zasedali, jako v parlamentu zástupci kteří spravovali lesní dědictví. Před špatným počasím se můžete schovat ve zdejší galerii s výtvarným uměním, která se nachází v Palazzo Magnifica Comunita.
• Na výlety na kole a pěšky můžete vyrazit i z Cavalese, k jejich začátkům se můžete přiblížit kabinovou lanovkou. Cyklistům doporučujeme vyzkoušet krásnou trasu Molina – Canazei (na stezku se dostanete kabinovou lanovkou z Cavalese). Je to krásných 50 km s pouhým převýšením 600 m, které vedou údolím mezi loukami, farmami a podél horských potoků.
• V okolí je i několik pěkných tras pro pěší. Např. panoramatický okruh v okolí Cavalese, který zvládnou všichni.
• FOTO:PG WWW.VISITFIEMME.IT, FOTO DI A. CAMPANILE, ORLERIMAGES.COM, F. MODICA E F. CERRI.
Tipy
•
MOUNTAIN BIKE – více jak 300 km různorodých tras.
•
CYKLOTRASY –– táhnou z údolí Val di Fiemme do Val di Fassa (50 km) po známé trase lyžařské Marcialonga. V červnu se zde koná 10. ročník Marcialonga Cycling Craft.
•
TREKKING –– po celém údolí řada zajímavých tras pro začátečníky až po náročné trasy, lze zde využít místních průvodců.
•
MINIGOLF –– Tesero, Predazzo, Cavalese.
•
RAFTING –– jsou tu dvě velká centra v Cavalese a Castello di Fiemme.
•
ADRENALINOVÉ PARKY –– určitě za návštěvu stojí „Suan Park“ v Ziano di Fiemme a Adventure Dolomiti, Parco Aventura.
•
HORY Z KOŇSKÉHO HŘBETU –– je zde několik rančů, které pořádají vyjížďky na koních po celém údolí. Např. „Ranchel Zerilo Passeggiate a Cavallo“.
•
TÝDENNÍ TEMATICKÉ PROGRAMY –– od poloviny června do poloviny září probíhají každodenní doprovodné programy např. Vaření a práce v lese, Pic nic s trpaslíky, okruh pro malé cyklisty…